Demet Özdemir: "Oğuzhan'la birlikte yaşamıyoruz"

Oyuncu Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile aynı evde yaşadıklarına dair çıkan iddialara yanıt verdi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Demet Özdemir önceki akşam Yeniköy'de objektiflere yansıdı. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Özdemir, fit vücudu hakkında, "Hamburger ve patates yiyorum. Biraz stres, yoğun çalışma temposuyla kilo almıyorum yoksa spor yapmaya vaktim yok" dedi.

Yazın tatil yapmayacağını da söyleyen Özdemir, bir film çekeceğini belirtti. Ünlü oyuncu, bir süredir birlikte olduğu şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara gelen güzel yorumlar karşısında da mutlu olduğunu açıkladı.

"AYNI EVDE YAŞAMIYORUZ"

Evine tadilat yaptıran Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un evinde yaşadığına ilişkin iddiaları da yalanlayarak, "Öyle bir durum yok" yanıtını verdi.

"14 ŞUBAT'IN ÖNEMİ YOK"

14 Şubat Sevgililer Günü'nün çok önemli olmadığını söyleyen Demet Özdemir, "Her gün güzel zaten" şeklinde konuştu.

Bestemsu Özdemir'in, "Başroller takipçi sayısına göre seçiliyor" açıklamasıyla ilgili sorulan soruyu da yanıtlayan güzel oyuncu, "Yüksek ihtimalle tabi etkiliyordur ama yetenek ve çalışma azmi de önemli. Bunların dışında her proje için her iş için geçerli olduğunu düşünmüyorum. Yetenek olmadığı zaman ne kadar uzun süreli bir iş yapabilirsin emin değilim" dedi.

FAKE HESABI YOK

Muhabirlerin, "Sosyal medya da fake hesap kullanıyor musunuz?" sorusuna Demet Özdemir, "Hiç fake hesabım olmadı. Kesin çok kötü patlarım." cevabını verdi.