Oğuzhan Koç


Oğuzhan Koç'tan aşk sorusuna şaşırtan yanıt: "Hayatımda belki biri vardır"
Oğuzhan Koç'tan aşk sorusuna şaşırtan yanıt: "Hayatımda belki biri vardır" Oyuncu Demet Özdemir ile kısa süren evliliğiyle gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç, muhabirlerin aşk sorularına şaşırtan bir yanıt verdi.
Oğuzhan Koç sosyal medyada esti gürledi!
Oğuzhan Koç sosyal medyada esti gürledi! Demet Özdemir ile dillere destan bir düğünle hayatını birleştiren ve evliliği 5 ay süren Oğuzhan Koç, son dönemde gergin tavırlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.
Oğuzhan Koç'tan ani boşanmanın ardından radikal karar!
Oğuzhan Koç'tan ani boşanmanın ardından radikal karar! Oyuncu Demet Özdemir ile kısa süreli bir evlilik yaşayan şarkıcı Oğuzhan Koç, ayrılık sonrası kendini işine adamıştı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan sosyal medya atağı! Tüm fotoğraflar silindi!
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan sosyal medya atağı! Tüm fotoğraflar silindi! Kısa süren evlilikleri günlerce konuşulan ünlü isimler Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, sosyal medyada da aşkın son izlerini sildi.
Boşanma üzüntüsü Demet Özdemir'e uğramadı!
Boşanma üzüntüsü Demet Özdemir'e uğramadı! Demet Özdemir, gittiği Yunanistan'da verdiği pozlarla "Boşanma sonrasında keyfim yerinde" mesajı verdi.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay tepki!
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay tepki! Oğuzhan Koç önceki akşam "Söylemezsem Olmaz" muhabiri Mustafa Ağdağ'a yakalandı.
Gazetecileri evin önüne Demet Özdemir mi çağırdı?
Gazetecileri evin önüne Demet Özdemir mi çağırdı? Gözde çift Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, geçtiğimiz haftalarda sekiz aylık evliliklerini noktaladı.