Oğuzhan Koç


İtalya'ya giden Demet Özdemir'in neşesi yerinde
İtalya'ya giden Demet Özdemir'in neşesi yerinde Oğuzhan Koç ile boşandıktan sonra önce Yunanistan ardından İtalya'da neşeli görüntüler sergileyen Demet Özdemir'in şen kahkahalarına hayranları da eşlik etti.
Oğuzhan Koç - Ala Tokel aşkı hızlı ilerliyor
Oğuzhan Koç - Ala Tokel aşkı hızlı ilerliyor Demet Özdemir’den boşandıktan sonra adı Ala Tokel’le anılan Oğuzhan Koç, güzel fenomene abayı fena yaktı.
Emre Altuğ'u görenler tanıyamadı! Hayranları şaşkın
Emre Altuğ'u görenler tanıyamadı! Hayranları şaşkın Yazı yeni bir şarkıyla karşılayan Emre Altuğ, imaj çalışmasında siyahlara büründü.
Demet Özdemir yakışıklıyı kaptı! Kısa sürede aşkı buldu
Demet Özdemir yakışıklıyı kaptı! Kısa sürede aşkı buldu Oyuncu Demet Özdemir ile 8 aylık evliliği geçen mayısta sona eren Oğuzhan Koç, Alaçatı'da sosyal medya fenomeni Ala Tokel ile objektiflere yansıdı. İddialara göre Özdemir'de aradığı aşkı yakışıklı bir isimde buldu.
Oğuzhan Koç'un gündeme bomba gibi düşen sevdası!
Oğuzhan Koç'un gündeme bomba gibi düşen sevdası! Oyuncu Demet Özdemir ile 8 aylık evliliği geçen mayısta sona eren Oğuzhan Koç, Alaçatı'da sosyal medya fenomeni Ala Tokel ile objektiflere yansıdı.
"Hayatımda belki biri vardır" diyen Oğuzhan Koç kiminle sobelendi?
"Hayatımda belki biri vardır" diyen Oğuzhan Koç kiminle sobelendi? Oyuncu Demet Özdemir ile kısa süren evliliğiyle gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç, muhabirlerin aşk sorularına şaşırtan bir yanıt vermişti.
Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı
Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı Ünlü şarkıcılar bayram tatili süresince sahneye çıkarak, servetlerine servet kattı.