Oğuzhan Koç


Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in aşkı hızla evliliğe gidiyor! Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç'la büyük aşk yaşayan oyuncu Demet Özdemir, müstakbel kayınvalidesi Kıymet Koç'un isteği üzerine aile bireyleriyle tanışacak.
Oğuzhan Koç'un annesinden flaş Demet Özdemir atağı! Ekranların aranılan yüzü olan Demet Özdemir, geçtiğimiz aylarda oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a konuşulacak yorum Sempatik oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç, dün evinin önünde scooter ile tur attı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay yanıt Annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç ile görüntülenen Oğuzhan Koç yeni filminin müjdesini verdi.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un baş başa alışverişi Mutlu aşıklar Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç önceki gün baş başa alışverişe çıktı.
Demet Özdemir'den radikal karar! Oğuzhan Koç ile mutlu bir birliktelik yaşayan Demet Özdemir, hayatına dair radikal bir karar aldı.
İbrahim Büyükak: "3 Adam'dan ayrıldım hayat bana pozitif oldu" '3 Adam'ın dağılmasından mutlu olduğunu söyleyen İbrahim Büyükak, "3 Adam’dan ayrıldım, kendi başıma bir adım attım, hayat bana daha pozitif oldu." ifadelerini kullandı.