Oğuzhan Koç


Gözler Oğuzhan Koç'un üzerinde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecileri arasında yer alan Oğuzhan Koç, 10. sezonunda “O Ses Türkiye Yarışması'nda jüri koltuğuna oturması hayranları tarafından tam not aldı. Koç, bugüne kadar yayınlanan 6 bölümde yarışmacıların en çok seçtiği jüri üyesi oldu.
Oğuzhan Koç'un Cumhuriyet Bayramı konserine yoğun ilgi Cumhuriyet’in 98. yılı şerefine İstanbul Zeytinburnu’nda konser veren Oğuzhan Koç’a Cumhuriyet sevdalısı on binler eşlik etti.
Ezgi Mola: "Alın taksinizi başınıza çalın" "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, arkadaşları Murat Boz, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile Etiler’de buluştu.
Demet Özdemir: "Oğuzhan o koltuğa çok yakıştı" Demet Özdemir, Hadise'nin yerine geçen sevgilisi Oğuzhan Koç hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi: "Oğuzhan, oraya çok yakıştı. Onu çok başarılı buluyorum."
Ünlülerden Cumhuriyet coşkusu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında birçok ünlü sanatçı Türkiye'nin dört bir yanında konser verecek.
Murat Boz'dan Hadise sorusuna olay yanıt Ünlü şarkıcı Murat Boz, önceki akşam Zorlu AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un alışveriş stili sosyal medyayı ikiye böldü Ünlü oyuncular Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, öğle saatlerinde bir alışveriş merkezindeydi. Birlikte vakit geçiren çift, daha sonra bir restorana gitti.