Oğuzhan Koç


Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik kutlama
Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik kutlama Ünlü çift Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un aşkları evliliğe ilerliyor...
Oğuzhan Koç fahri tanıtım elçisi olacak
Oğuzhan Koç fahri tanıtım elçisi olacak Oğuzhan Koç, Afyonkarahisar'da, Büyük Taarruz'un 100. Yılı etkinlikleri kapsamında sahne aldı. Oğuzhan Koç'un sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Anneler Günü jesti
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Anneler Günü jesti Yaptığı jestlerle Demet Özdemir'in ayağını yerden kesen Oğuzhan Koç Anneler Günü'nü de boş geçmedi.
Oğuzhan Koç yaz aylarında konser maratonu yaşayacak
Oğuzhan Koç yaz aylarında konser maratonu yaşayacak Türkiye’nin en iyi söz yazarı ve bestecileri arasında yer alan Oğuzhan Koç, 30’a yakın vereceği yaz konserleriyle Türkiye'de ve yurtdışında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
Ümit Erdim'i küplere bindiren Oğuzhan Koç mesajı!
Ümit Erdim'i küplere bindiren Oğuzhan Koç mesajı! Geçen aylarda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapmasıyla gündeme gelen Ümit Erdim, sosyal medyadan kendisine gelen bir mesajı ifşa etti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un sanat turu
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un sanat turu Evlilik hazırlıkları tam gaz devam eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, önceki akşam sanat turu yaptı.
Demet Özdemir - Oğuzhan Koç: "Düğünümüz 2 gün sürebilir"
Demet Özdemir - Oğuzhan Koç: "Düğünümüz 2 gün sürebilir" Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, önceki akşam Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.