Oğuzhan Koç


Demet Özdemir çekimlerde sesini kaybetti
Demet Özdemir çekimlerde sesini kaybetti Demet Özdemir yeni dizisi "Adım Farah"ta Engincan Akyürek ile başrolde. Önceki akşam eşi Oğuzhan Koç ile bir davete katıldı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un aşk yuvaları göz kamaştırdı
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un aşk yuvaları göz kamaştırdı Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un 3 milyon TL'ye yeniledikleri evleri sosyal medyada gündem oldu.
Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı
Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı 2022 yılının tartışmasız en çok konuşulan ünlü ismi Hadise'ydi.
Demet Özdemir'den ‘bebek’ iddialarına yanıt
Demet Özdemir'den ‘bebek’ iddialarına yanıt Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, iki yıllık birlikteliklerinin ardından geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişlerdi.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un mutlu evliliği
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un mutlu evliliği Güzel oyuncu Demet Özdemir sosyal medyada aşka geldi.
Oğuzhan Koç 2022'yi hit şarkıyla uğurluyor
Oğuzhan Koç 2022'yi hit şarkıyla uğurluyor Şarkılarıyla müzikseverlerin kalbinde ayrı bir yer edinen çıkardığı dinlenme rekorları kıran single albümlerine bir yenisini daha ekleyen Oğuzhan Koç, 2022 yılını “Kimseler Bulamasın Bizi” isimli aşk şarkısıyla uğurluyor.
Demet Özdemir yeni evinde servetlik kombiniyle poz verdi
Demet Özdemir yeni evinde servetlik kombiniyle poz verdi Yeni evinde mutlu bir yaşam süren Demet Özdemir ilk kez evinden bir fotoğraf paylaştı.