Oğuzhan Koç

İbrahim Büyükak: "3 Adam'dan ayrıldım hayat bana pozitif oldu"
İbrahim Büyükak: "3 Adam'dan ayrıldım hayat bana pozitif oldu" '3 Adam'ın dağılmasından mutlu olduğunu söyleyen İbrahim Büyükak, "3 Adam’dan ayrıldım, kendi başıma bir adım attım, hayat bana daha pozitif oldu." ifadelerini kullandı.
Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e büyük yardım
Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e büyük yardım Demet Özdemir, geçtiğimiz Ekim ayında 4 milyon TL’ye Zekeriyaköy'den ev almıştı. Özdemir’in iş temposu sebebiyle evindeki tadilatla sevgilisi Oğuzhan Koç’un ilgilendiği ortaya çıktı.
Oğuzhan Koç'a Yağmur Tanrısevsin soruldu!
Oğuzhan Koç'a Yağmur Tanrısevsin soruldu! Birlikteliklerini artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, önceki gün gittikleri mekandan ayrı ayrı çıktılar. Özdemir arabasına binip giderken, Koç'a eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin soruldu.
Demet Özdemir 'Sonunda' notuyla paylaştı
Demet Özdemir 'Sonunda' notuyla paylaştı Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile yaşadığı beraberlikle adından söz ettiren oyuncu Demet Özdemir, son paylaşımı ile dikkat çekti.
Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden sürpriz kare
Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden sürpriz kare 2021'in sürpriz aşkı Demet Özdemir-Oğuzhan Koç birlikteliği doludizgin devam ediyor.
Demet Özdemir yeni yaşına aşkla girdi
Demet Özdemir yeni yaşına aşkla girdi Bir süredir beraber olan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir aşklarına doludizgin devam ediyor.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e konuşulacak yaş günü sürprizi
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e konuşulacak yaş günü sürprizi Şarkıcı Oğuzhan Koç, bugün 29'uncu yaşını kutlayacak olan oyuncu sevgilisi Demet Özdemir'e unutamayacağı bir hediye vermek için kolları sıvadı.