Oğuzhan Koç

Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik doğum günü kutlaması Aşk yaşadıkları ilk zamanlar gizleyen ve 2021 yılında magazin dünyasına ilan eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç yakından takip ediliyor. Sık sık sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapan ünlü çift ilişkilerine tam gaz devam ediyor.
Demet Özdemir dizi finalinde gelinlik giydi "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde, 'Zeynep' karakterini canlandıran Demet Özdemir, beyazlar içinde verdiği pozla sosyal medyayı salladı.
Yağmur Tanrısevsin'den flaş aşk açıklaması Oğuzhan Koç’tan ayrıldığından beri kalbi boş olan Yağmur Tanrısevsin aşk hayatıyla ilgili konuştu.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in aşkı hızla evliliğe gidiyor! Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç'la büyük aşk yaşayan oyuncu Demet Özdemir, müstakbel kayınvalidesi Kıymet Koç'un isteği üzerine aile bireyleriyle tanışacak.
Oğuzhan Koç'un annesinden flaş Demet Özdemir atağı! Ekranların aranılan yüzü olan Demet Özdemir, geçtiğimiz aylarda oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a konuşulacak yorum Sempatik oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç, dün evinin önünde scooter ile tur attı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna olay yanıt Annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç ile görüntülenen Oğuzhan Koç yeni filminin müjdesini verdi.