Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç memleketi Erzincan'da sahne aldı "Aşkın Mevsimi" şarkısı ile dijital müzik platformlarının listelerinde çıktığı andan itibaren ilk sıraya yerleşen, son zamanların en çok dinlenen ve indirilen şarkısına imza atan Oğuzhan Koç, memleketi Erzincan'da konser verdi.
Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e Sevgililer Günü sürprizi! Oğuzhan Koç yeniden barıştığı Demet Özdemir'de 14 Şubat'ta unutulmayacağı bir sürpriz yapacak.
Oğuzhan Koç - Demet Özdemir ayrılığıyla ilgili olay yaratan iddia! Yaz aylarında başlayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşkı, geçtiğimiz günlerde magazin arşivlerindeki yerini almıştı.
Demet Özdemir hangi ünlü oyuncuya savaş açtı? Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’tan ayrıldı. Özel hayatındaki krizi işine de yansıttı! Aynı menajerlik şirketine bağlı olan bir başka oyuncuyu kıskandı: "Tüm dizi teklifleri ona gidiyor..."
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir kaçışı! Ayrılık acısı çeken Oğuzhan Koç, gecelerde efkar dağıttı. Demet Özdemir’le ilgili sorulardan çekinen şarkıcı, film sahnelerini aratmayacak şekilde kaçış planı yaptı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç tüm fotoğrafları sildi Magazinin gözde çiftlerinden Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'in ayrıldıklarına dair haberleri doğrulayan ilk hamle geldi. Demet Özdemir, Instagram'dan ilişkiye dair tüm fotoğrafları kaldırırken Oğuzhan Koç'ta Özdemir'li kareleri hesabından kaldırdı.
Demet Özdemir: "Bu kez kesin bitti" Sık sık ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in ilişkilerini bitirdiği iddia edildi.