Oğuzhan Koç

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan öpücük şov
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan öpücük şov Demet Özdemir ve nişanlısı Oğuzhan Koç Çeşme'de tatil yapıyor.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in evlilik haberi söylentiden mi ibaret?
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in evlilik haberi söylentiden mi ibaret? Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un 28 Ağustos Pazar günü evleneceği gündeme gelmişti.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 4 milyon lirayı gözden çıkardı!
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 4 milyon lirayı gözden çıkardı! Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 28 Ağustos’ta dünya evine girecek.
Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'in evine taşındı
Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'in evine taşındı Demet Özdemir ile nikâh için gün sayan Oğuzhan Koç, Levent'teki evinden taşınıp nişanlısının Zekeriyaköy'deki evine yerleşti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un tatil neşesi
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un tatil neşesi Eylül itibarıyla yoğun iş temposuna girecek olan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, Bodrum'da mini bir tatile çıktı.
Demet Özdemir: "Nişan bitti, iş başladı"
Demet Özdemir: "Nişan bitti, iş başladı" Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, aile arasında düzenlenen nişan töreni ile dünya evine girmek için ilk adımı atmıştı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan nişan sonrası ilk paylaşımlar
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan nişan sonrası ilk paylaşımlar Yaşadıkları kısa bir ayrılık sürecinin ardından ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile güzel oyuncu Demet Özdemir, evlilik kararı aldı. Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, geçtiğimiz pazar günü aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle nişanlandı.