Oğuzhan Koç

Murat Boz'dan Hadise sorusuna olay yanıt Ünlü şarkıcı Murat Boz, önceki akşam Zorlu AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un alışveriş stili sosyal medyayı ikiye böldü Ünlü oyuncular Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, öğle saatlerinde bir alışveriş merkezindeydi. Birlikte vakit geçiren çift, daha sonra bir restorana gitti.
Demet Özdemir'in hırkalı kombinin fiyatı dudak uçuklattı Instagram hesabını aktif kullanan oyuncu Demet Özdemir, yeşil hırka ve mavi etek kombiniyle objektif karşısına geçti. Verdiği pozları takipçileriyle paylaşan Özdemir'in fotoğraflarına kısa sürede 1 milyondan fazla beğeni geldi.
Demet Özdemir'den asılsız haberlere ilginç gönderme Oğuzhan Koç ile ayrıldıkları yönündeki iddiaları, "Bizim bundan haberimiz yok" diyerek yalanlayan oyuncu Demet Özdemir, sevgilisiyle Bodrum'a gitti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bu yaz tatile doydu Oğuzhan Koç, Bodrum Yalıkavak'ta verdiği konser sonrası kaldığı otelin iskelesinde sevgilisi Demet Özdemir'le görüntülendi.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in Kapadokya kaçamağı Dijital platformda yayınlanacak "Aşk Taktikleri" filminin çekimleri tamamlayan oyuncu Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç'la birlikte Kapadokya'ya tatile çıktı.
Demet Özdemir-Oğuzhan Koç aşkı bitti mi? Bir süredir birlikte görüntü vermeyen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor?