Derya Uluğ'dan Bodrum'da neşeli konser

25 yıl sonra ‘Tarihi Bodrum Kalesi’ Bodrum Belediyesi Sarı Yaz konserleri Derya Uluğ ile açılış yaptı.

En son Müzeyyen Senar'ın sahne aldığı kalede Derya Uluğ, sahne showları ve kıyafetleri ile gelen misafirleri kendine hayran bıraktı.

Derya Uluğ, "Bu büyülü sahnede olmayı kelimelerle anlatmak mümkün değil. Zeki Mürenler, Müzeyyen Senarlar… Öyle değerli sanatçılar sahne aldı ki burda. ‘Tarihi Bodrum Kalesi’ sahnesinde yıllar sonra ilk kez konser verildi ve ben o sahneye çıkma şerefine nail oldum. O muhteşem atmosferde şarkı söylemek müthiş bir histi. Başta Bodrum belediye başkanı sayın Ahmet Aras’a, emeği geçen tüm emekçilere, orkestra arkadaşlarıma, ekibime ve muhteşem dinleyicilerime teşekkür ediyorum. Hep birlikte unutulmaz bir geceye imza attık" dedi.

Binlerce kişinin izlemeye geldiği Uluğ, hayranlarına yeni single müjdesi verdi.

Konserin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Derya Uluğ, İstanbul’da montla gezerken Türkiye’nin birçok şehrine kış gelmişken, Bodrum’da yazı yaşamanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, “Çok güzel bir tarihi Bodrum Kalesinde konser vermek çok güzel bir duygu. Yeni birçok projemiz var. Konser günlerinin dışındaki tüm zamanlarımızı stüdyoda geçiriyoruz. 2 şarkı geliyor. Benim yeni single geliyor. Çok güzel sürprizlerimiz var. Ekranlarda olacağız inşallah” ifadelerini kullandı.