Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi

Eşi Uğur Akkuş ile problemli bir dönemden geçtiği söylenen Ebru Şallı'dan üzücü açıklama.

Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi

Ebru Şallı, NTV’de hafta içi her gün ekrana gelen "Bambaşka Sohbetler" programına konuk oldu.


Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi


BBO Yapım imzalı programda Ebru Şallı, 9 yaşında kaybettiği oğlu Pars’ın hastalık sürecinde yaşadıklarını ilk kez anlattı. “Pars’ın hastalık süreci başladığında büyük oğlumu yurtdışındaki okuluna 1 yıl erken yolladık” diyen Ebru Şallı, oğlunun hastalığını kimseyle paylaşmamasının nedenlerini de paylaştı.

Ünlü model “Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu… İyileştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ama çok rica ettim, çok mücadele verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar. Ailem, diğer çocuğum, Pars için doğru olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. Kolay bir süreç değildi; yüz felci geçirdim üzüntüden, herkes bilmiyor bunu ama o dönemde tabii ki bir sürü şey geçirdim” dedi.


Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi - Resim : 2


Öte yandan Ebru Şallı Ceyda Düvenci’ye düşünülenin aksine spor hastası olmadığını da belirtti ve “Haftanın 2 ya da 3 günü spor yapıyorum. Öyle düşünüldüğü gibi spor hastası değilim, her gün spor yapmıyorum” diye konuştu.


Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi - Resim : 3


Ünlü model oğlunun 3. ölüm yıldönümünde “Sensiz geçen 1 yıl daha Ponçiğim… O melek yüzün ve o eşsiz her yerde hep benimle hep… Nur yüzlü ponçiğim ben hep hep hep….” mesajını yayınlamıştı.