Uğur Akkuş


Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber
Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un evliliklerinin bir süredir sallantıda olduğu konuşuluyordu.
Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi
Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi Eşi Uğur Akkuş ile problemli bir dönemden geçtiği söylenen Ebru Şallı'dan üzücü açıklama.
Uğur Akkuş'a boşanma iddiaları sorulunca ne diyeceğini bilemedi!
Uğur Akkuş'a boşanma iddiaları sorulunca ne diyeceğini bilemedi! Ünlü manken Ebru Şallı ile evliliğinde kriz yaşayan ve boşanma haberleriyle gündemden düşmeyen iş insanı Uğur Akkuş, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda boy gösterdi.
Uğur Akkuş ve Gül Gölge arasında neler oluyor? 'Ofisin güvenlik kamerası..'
Uğur Akkuş ve Gül Gölge arasında neler oluyor? 'Ofisin güvenlik kamerası..' Hayatında büyük üzüntüler yaşayan Ebru Şallı’nın Uğur Akkuş’tan da boşanacağı iddia edildi. İkili, ‘sorun var ama ayrılık yok’ dese de dün ortaya atılan bir iddia, akılları karıştırdı. İddalara göre Akkuş, sık sık Şişli’deki ofisinde eski sunucu Gül Gölge ile bir araya geliyor.
Bircan Bali: "Gül gibi aşka gölge düştü!" Boylu poslu sarışın kim?
Bircan Bali: "Gül gibi aşka gölge düştü!" Boylu poslu sarışın kim? Ebru Şallı ile boşanma aşamasına geldiği söylenen Uğur Akkuş sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak iddiaları yalanlamıştı.
Uğur Akkuş'tan flaş boşanma açıklaması!
Uğur Akkuş'tan flaş boşanma açıklaması! Eski model Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'tan boşanma açıklaması geldi.
Uğur Akkuş'un hayatında başka biri mi var? "Boylu poslu, sarışın bir kadın"
Uğur Akkuş'un hayatında başka biri mi var? "Boylu poslu, sarışın bir kadın" Ebru Şallı ile evliliğinde uzun süredir sorunlar olduğu konuşulan Uğur Akkuş ile ilgili kafa karıştıran yorum.