Uğur Akkuş


Uğur Akkuş, Gonca Sağlam'a velayet davası açtı! Bugünlerde Maldivler'de eşi Ebru Şallı ile birlikte tatil yapan Uğur Akkuş, 2018 yılında ayrıldığı iki çocuğunun annesi eski eşi Gonca Sağlam'a velayet davası açtı.
Ünlü isimler Maldivler'i komşu kapısı yaptı Serenay Sarıkaya'dan Ebru Şallı'ya kadar birçok isim, son haftalarda Maldivler'e akın etti. Otel fiyatlarının gecelik 5 ile 150 bin TL arasında değiştiği Maldivler'e Türk Hava Yolları'nın direkt uçuşları da büyük oranda dolu.
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş bu yıl leyleği havada gördü Birkaç aydır dünyanın farklı yerlerinde yaptıkları tatillerle gündeme gelen Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti, bu kez Maldivler'e gitti.
Uğur Akkuş ve Ebru Şallı korumayla mı geziyor? Eski manken Ebru Şallı ile iş insanı eşi Uğur Akkuş, koruma tuttukları yönündeki iddialara yanıt verdi.
Ebru Şallı'dan Aden Su'ya doğum günü sürprizi Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un önceki evliliğinden dünyaya gelen Aden Su için sürpriz bir kutlama düzenledi.
Ebru Şallı uyku felciyle mi mücadele ediyor? Hafta sonunu iş insanı eşi Uğur Akkuş ile Bebek Otel'de geçiren Ebru Şallı, otel çıkışı görüntülendi.
İlhan Mansız pandemi göbeğiyle şaşırttı Meksika’nın ünlü turizm beldesi Tulum, dünyada COVID-19 önlemlerinin en gevşek tutulduğu tatil merkezlerinden biri. Ülkeye girişte Corona virüs testi istenmediği gibi karantina da uygulanmıyor...