Elif Ece Uzun'dan şok suçlama: "Eşim bana şiddet uyguluyor"

Mehmet Tuş ile boşanacaklarını açıklayan manken Elif Ece Uzun, eşinin fiziksel şiddetine maruz kaldığını iddia ederek 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

1.5 yıl önce Mehmet Tuş ile hayatını birleştiren ve bu evlilikten 5 aylık ikiz çocukları bulunan manken Elif Ece Uzun, eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek korunma talebinde bulundu.

Akşam Gazetesi'nden Neslihan Keskin'in haberine göre İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan dilekçede, Tuş'un eşine defalarca fiziksel şiddet uyguladığı ve olayın karakola intikal ettiği anlatıldı.

Ekonomik ve psikolojik şiddete de maruz kaldığının belirtildiği dilekçede, "Uzun, eşiyle aynı evde yaşadığı için hayati tehlikesi vardır. Uzun'un boşanma isteminin eşi tarafından öğrenilmesi halinde ne gibi eylemde bulunacağı tarafımızca bilinmemektedir" denildi.

Talebi haklı bulan mahkeme, Tuş'a 2 ay uzaklaştırma kararı verdi. Karara itiraz eden Tuş ise, eşinin mankenlik camiasından uzak olduğu için mağdur rolünü oynayıp kendine yer bulmaya çalıştığını söyledi.

Ancak mahkeme, verilen kararın yerinde olduğu gerekçesiyle itiraz talebini reddetti.