Emre Belözoğlu'ndan gazeteciye sert tepki!

Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam toplantı esnasında telefonundan bildirim sesi gelen bir gazeteciye sert tepki gösterdi.

Emre Belözoğlu'ndan gazeteciye sert tepki!

Süper Lig'in 13. haftasında Hatayspor sahasında Başakşehir'i ağırladı.

İki takımında bol gol bulduğu maçta yenişemeyen rakipler müsabakadan 3-3 berabere ayrıldı.

MedyaRadar'ın haberine göre maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlamak üzere basın toplantısı düzenleyen Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun toplantıda sinirli anları ise maçın önüne geçti.

"TELEFON HALA ÇALIYOR YA"

Basın toplantısı esnasında bir gazetecinin telefonundan ses gelmesi üzerine sinirli bir şekilde toplantıyı bitiren Belözoğlu, "Telefon hala çalıyor ya ben anlamadım yani. Ben anlamadım bu işi." diyerek tepki gösterdi.


 


"BENİ NİYE ÇEKİYORSUN?"

O sırada bir gazetecinin "Abartmanıza gerek yok bu kadar." demesi üzerine daha da öfkelenen Belözoğlu, "Ya bir şey abarttığımız yok kardeşim." dedi.

Gazetecinin Belözoğlu'nu kayda alması ortamı daha da gerince Belözoğlu, "Beni niye çekiyorsun?" diye bir kaç kez tekrarladı. Gazeteci ise, "Ben görevimi yapıyorum" diyerek cevap verdi.

"GÖREVİNİ YAPIYORSAN TELEFONU KAPATACAKSIN"

Belözoğlu ise gazeteciye yüksek sesle, "O zaman telefonunu kapatacaksın görevini yapıyorsan. Telefonunu kapatacaksın o zaman" ifadesini kullandı.