Feyza Civelek bu kez de kardeşiyle gündeme geldi

'Kızılcık Şerbeti' dizisinde "Nilay" karakterini canlandıran Feyza Civelek sosyal medya hesabından erkek kardeşinin doğum gününü kutladı. Annesi 'Kızılcık Şerbeti'nin senaristi olan Civelek'in kardeşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Feyza Civelek bu kez de kardeşiyle gündeme geldi

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre annesi Melis Civelek'in 'Kızılcık Şerbeti'nin senaristi olması sebebiyle sık sık 'torpil' eleştirilerine maruz kalan Feyza Civelek önceki akşam Instagram hesabından erkek kardeşi Ömer Nadir Civelek'in doğum gününü kutladı. 


Feyza Civelek bu kez de kardeşiyle gündeme geldi


Feyza Civelek'in paylaşımıyla erkek kardeşinin 'Sandık Kokusu' dizisinde oynadığı ortaya çıktı.Feyza Civelek bu kez de kardeşiyle gündeme geldi - Resim : 2


Bu arada 'Sandık Kokusu'nun senaristinin de iki oyuncu kardeşin annesi Melis Civelek'in olması sosyal medyada çok konuşuldu. 

Feyza Civelek geçen günlerde de uyuşturucu siparişi verdiği ve yol üzerinde beklediği torbacıyı polis durdurunca kendisinin de yakalanıp emniyete götürüldüğü haberleriyle gündeme gelmişti.Feyza Civelek bu kez de kardeşiyle gündeme geldi - Resim : 3


Torbacının tutuklanarak cezaevine gönderildiği, Civelek hakkında ise uyuşturucu eline geçmemesi nedeniyle takipsizlik kararı verildiği öne sürülmüştü.