uyuşturucu


Manken ve oyuncu Cansu Ateş uyuşturucuyla yakalandı Manken ve oyuncu Cansu Ateş, İstanbul Esenler Otogarı’nda polis tarafından durduruldu. Ateş’in kemerine saklanmış halde uyuşturucu madde bulundu.
Lüks rezidansa uyuşturucu baskını Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Jandarma JASAT ekipleri, lüks bir rezidansa uyuşturucu baskını düzenlendi. Operasyonda yatak odasının çamaşır dolabında 1 kilo 350 gram uyuşturucunun yanı sıra bir adet 9 mm tabanca ve 194 adet fişek ile birlikte bir adet hassas terazi ele geçirildi.
Ünlü rapçi Murda gözaltına alındı ‘Murda’ adıyla bilinen ünlü rap şarkıcısı M. Önder Doğan havalimanında gözaltına alındı. Şarkıcı daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Cami musluklarını çaldı satıp uyuşturucu aldı! İstanbul Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri; camilerden 21 musluk çalan ve hurdacılara satan bir kişiyi yakaladı.
İzmir'de reçeteli uyuşturucu çetesi çökertildi İzmir’de yapılan operasyonlarda aralarında doktor ve eczacıların da bulunduğu 26 kişi gözaltına alındı. Baskında 808 etken madde 7 bin reçete ve pek çok belge ele geçirildi.
Ünlü şarkıcı alkol ve uyuşturucu etkisinde kaza yaptı! Şarkıcı, eski model ve reality show yıldızı, alkol ve uyuşturucu kullandıktan sonra trafik kazası geçirdi.
Ayşegül Çınar’ın uyuşturucu davasında yeni gelişme Otomobilinde uyuşturucu madde bulunan oyuncu Ayşegül Çınar hakkında 'Uyuşturucu madde ticareti yapma' suçundan takipsizlik kararı verildi. Ancak Çınar, uyuşturucu kullanma suçundan denetim altına alınarak tedaviye tabi tutulacak.