uyuşturucu

Eski mankenin 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti Stephanie Seymour ve eşi Peter Brant'ın üç çocuğunun ortancası olan Harry Brant, yaşamını yitirdi.
Ümitcan Uygun tutuklandı Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından baş şüpheli olan ve sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Ümitcan Uygun, bir kadınla uyuşturucu madde kullanırken kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmasının ardından gözaltına alınmıştı.
Genç kız otogarda akıl almaz bir olay yaşadı! 18 yaşındaki E.K., 16 Kasım günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na gitti. Otobüslerde çalışmak için iş aramaya başlayan genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı.
TikTok'çu uyuşturucu taciri çıktı! Ankara'da sosyal medya uygulaması TikTok'taki videolarla adını duyurmaya çalışan ve uyuşturucu taciri olduğu ortaya çıkan Mehmet K., film çekmek için senaryo yazdı.
Çeşme'de lüks villaya uyuşturucu serası İzmir’in Çeşme ilçesinde, bir villada uyuşturucu üretimi için özel düzenekle hint keneviri yetiştiren şüpheli gözaltına alındı.
Diego Maradona'nın ani ölümünde flaş gelişme Arjantin’in Tigre kentinde geçen ay ‘kronik kalp yetmezliğine bağlı akut akciğer ödemi’ nedeniyle hayatını kaybeden efsane futbolcu Diego Maradona’nın ölmeden önce alkol ve uyuşturucu madde almadığı ancak kalp ritmini bozabilen depresyon ilaçları kullandığı tespit edildi.
Eski basın müşaviri, 100 kilo uyuşturucuyla yakalandı! Hamzabeyli Sınır Kapısında otomobilinde 100 kilo eroinle yakalanan Veysel Filiz “Bana komplo kuruldu” dedi. Filiz’in tutuklandığı olay 15 gündür basından gizlendi.