uyuşturucu

İtalya'nın Eurovision birinciliğine gölge düşüren görüntü Eurovision Şarkı Yarışmasını kazanan İtalyan grubu Maneskin'in solisti Damiano David'in yarışma sırasında kokain çektiği iddia edildi.
Dikran Masis'in damadından olay suçlamalar! İş adamı Şafak Susamcıoğlu; boşanma davaları devam eden 4 yaşındaki oğullarının annesi Alexandra Masis hakkında suç duyurusunda bulundu.
Beşiktaş'taki İETT kazasında şoför uyuşturucu etkisindeymiş! Dün sabah Balmumcu- Beşiktaş yönündeki alt geçitte seyir halindeki çifti katlı İETT otobüsünün bariyerlere saplanması sonucu bir yolcunun hayatını kaybetmesi diğer bir yolcunun da yaralanmasıyla ilgili başlatılan incelemede otobüs şoförünün uyuşturucu madde etkisi altında olduğu ortaya çıktı!
Ayşegül Çınar - Furkan Çalıkoğlu hakkında flaş iddia! Ayşegül Çınar’ın uyuşturucuyu aracına koyduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’yla başının daha önce de derde girdiği ortaya çıktı. Genç kadını bıçakla tehdit eden, yakalandığında ise polise silahla direnen Çalıkoğlu hakkında dava açıldı.
Ünlü şarkıcı hakkında 'kalbi durdu' iddiası! Hip-hop ve rap dünyasının en ikonik figürlerinden biri olan ünlü isim kalp krizi geçirdi.
Kürşat Ayvatoğlu’ndan ‘pudra şekeri’ açıklaması Lüks bir aracın içerisinde uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen ve şatafatlı hayatı dikkat çeken AKP Genel Merkez personeli Kürşat Ayvatoğlu, Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.
Kürşat Ayvatoğlu’nun referansı AKP’nin idari amiri çıktı “Kokain değil pudra şekeri” diyen Kürşat Ayvatoğlu’nun AKP’deki referansı ortaya çıktı. Genel Merkez İdari Amiri Ursavaş’ın, Ayvatoğlu’nun işe alınmasını sağladığı anlaşıldı.