Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı?

Türk tiyatro ve sinemasının ünlü kadın oyuncusu yıllar sonra objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu çok sevilen Tv yapımlarında da rol almıştı.

Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı?

Türk televizyon tarihinin efsane yapımlarından "Olacak O Kadar"ın kadrosunda uzun yıllar ünlü oyuncularla birlikte rol alan tiyatro sanatçısı Ahmet Çevik, takipçilerini geçmişe götürdü.Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı?


Oya Başar ve merhum Levent Kırca ile "Olacak O Kadar" programında çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Ahmet Çevik, nostalji rüzgarı estirdi.


Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı? - Resim : 2

Fotoğrafları görenler "Niyetimiz kimseyi kırmak değildir" diyen jenerik şarkısı bile hepimizin ezberinde olan programa duydukları özlemi dile getirdi.


Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı? - Resim : 3


Ahmet Çevik bir dönem "Olacak O Kadar"da da rol alan 79 yaşındaki ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Zeynep Tedü ile fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı? - Resim : 4

Ünlü aktör Salih Güney'in eski eşi olan Zeynep Tedü'yü uzun süre sonra sağlıklı ve mutlu gören hayranları sevinçlerini dile getirdi.


Fotoğraftaki çok ünlü oyuncuyu hatırladınız mı? - Resim : 5