Gonca Vuslateri sevindiren haberi duyurdu

Gonca Vuslateri geçtiğimiz günlerde Corona virüse yakalandığını duyurdu ve hastanede tedavi görmeye başladı. Bacağını yakmasıyla da gündeme gelen Vuslateri, hastaneden yeni bir paylaşımda bulundu.

Gonca Vuslateri sevindiren haberi duyurdu

Hastane odasından çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Gonca Vuslateri, şu ifadeleri kullandı:

"Sabah 5'in en güzel haberi... Covid: Negatif. Hastaneden çıkmıyoruz. 9'uncu kata gidiyorum. Artık iki şey için değil tek şey için üzülebilirim yavaştan. O da geçecek ama. Sete zımba gibi girerim. Canım hemşirelerim Hande, Merve ve Eda... Size aşığım. 15 gün her ağladığımda elimi tuttuğunuz, istifra ederken sırtımı sıvazladığınız, benimle hava alıp, tüm ağrı ve öksürüklerimde yanıma koştuğunuz için size minnettarım.

Kendi bestesini dinlediğim sanatçı doktorumuz Prof. Dr. Çağrı Büke'ye tüm Covid hastaları adına ve yaralarımı, bütün bir bacağımı kök hücre ve prp'lerle Küba'dan gelen kremlerle toparlayan Prof. Dr. Mehmet Veli Karaaltın ve ekibi... Sizi çok seviyorum.

Bedenime sımsıkı sarıldığınız ve altı kez de anestezi odasında yüzümü güldürdüğünüz için... Bu ülke size çok şey borçlu... Umarım sizi alkışlamaktan patlayan ellerimizi duyuyorsunuzdur, minnettarım. Uf bir de bacağım da iyileşse ne güzel olacak."

SacitAslan.com olarak Gonca Vuslateri'nin kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz...