Hadise'nin Mert Ayaydın ile aşk haberine jet hızıyla aynı gün erişim engeli

Ünlü şarkıcı Hadise, iş insanı Yalçın Ayaydın'ın oğlu Mert Ayaydın ile Etiler'de bir mekanda sarmaş dolaş dans ederken görüntülendi. Söz konusu gelişme; medyada geniş yer bulduktan sonra ise aynı gün ilgili haberlere Bodrum 2. Sulh Ceza Hakimliğince erişim engeli kararı getirildi.

Hadise'nin Mert Ayaydın ile aşk haberine jet hızıyla aynı gün erişim engeli

Sabah Gazetesi'nin haberine göre ünlü şarkıcı Hadise, iş insanı Yalçın Ayaydın'ın oğlu Mert Ayaydın ile Etiler'de bir mekanda sarmaş dolaş dans ederken görüntülendi.

Söz konusu gelişme; medyada geniş yer bulduktan sonra ise aynı gün ilgili haberlere Bodrum 2. Sulh Ceza Hakimliğince erişim engeli kararı getirildi.

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra adı birçok kez aşk dedikodularına karışan Hadise, ünlü iş insanı Yalçın Ayaydın'la eşi Tunay Ayaydın'ın 28 yaşındaki oğlu Mert Ayaydın ile görüntülendi.


Hadise'nin Mert Ayaydın ile aşk haberine jet hızıyla aynı gün erişim engeli


38 yaşındaki ünlü sanatçı Hadise Etiler'de bir mekanda Ayaydın şirketleri veliahtı iş insanı Mert Ayaydın ile sarmaş dolaş dans ederken yakalandı.


 Hadise'nin Mert Ayaydın ile aşk haberine jet hızıyla aynı gün erişim engeli - Resim : 2


AYNI GÜN JET 'ERİŞİM ENGELİ' KARARI!

İkilinin yeni aşkı medyada geniş yer bulduktan sonra ise aynı gün Mert Ayaydın'ın talebi ile ilgili 'aşk' haberlerine erişim engeli getirildi. Bodrum 2. Sulh Ceza Hakimliği 'İçeriklerin Yayından Çıkarılması' ve 'Erişim Engellenmesi Kararı'nı jet hızıyla verdi.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yasam/unlu-sarkici-hadisenin-ask-haberlerine-erisim-engeli-bodrum-2-sulh-ceza-hakimliginden-ayni-gun-jet-karar-6845010