Hadise


Güzellik sırlarını anlatacak olan Hadise'nin bilet fiyatı dudak uçuklattı
Güzellik sırlarını anlatacak olan Hadise'nin bilet fiyatı dudak uçuklattı Şarkıcı Hadise, Azerbaycan'da makyaj üzerine masterclass düzenleyecek. Güzellik sırlarını paylaşacak olan Hadise'nin biletleri 19 bin liradan satışa çıktı.
Hadise'nin özgürlük mücadelesi: "Rahat rahat gezemiyorum"
Hadise'nin özgürlük mücadelesi: "Rahat rahat gezemiyorum" Türkiye'nin en popüler isimleri arasında yer alan Hadise'nin şikayeti var. Ünlü şarkıcı, "İstediğim yere gidemiyorum ve rahat gezemiyorum" diyerek isyan etti.
Hadise sosyal medyayı renklendirdi
Hadise sosyal medyayı renklendirdi Attığı her adım gündem olan şarkıcı Hadise son paylaşımıyla sosyal medyayı renklendirdi.
Hadise'den arkadaşlarına 'paspas sopalı' dans şovu
Hadise'den arkadaşlarına 'paspas sopalı' dans şovu Hadise yılbaşı gecesinden fotoğraflarını paylaşmaya doyamadı. Arkadaşlarıyla bir araya geldiği anları paylaşan Hadise, paspas sopası ile yaptığı dansla gündem oldu.
Hadise'den şaşırtan aşk iddiasına sert yanıt
Hadise'den şaşırtan aşk iddiasına sert yanıt Hadise, şef Gürkan Topçu ile aşk yaşadığına dair çıkan söylentileri yalanladı. Ünlü şarkıcı, "Hayatıma gerçekten değer verdiğim biri girerse, bunu sizlerle paylaşırım" dedi.
Hadise'nin Londra stiline beğeni yağdı
Hadise'nin Londra stiline beğeni yağdı Hadise, sosyal medya hesabından İngiltere paylaşımı yaptı.
Hadise, İspanyol sevgilisiyle evlilik yolunda mı?
Hadise, İspanyol sevgilisiyle evlilik yolunda mı? Şarkıcı Hadise, sağ gösterip sol vurdu. Güzel popçu, Amerika’da aşkını haykırdı. New York’ta seyirci ile sohbet eden Hadise, “İspanyol sevgilim var” dedi.