Hadise


Kaan Yıldırım'a art arda Hadise soruları Şarkıcı Hadise ile mutlu bir birliktelik sürdüren yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım önceki gün trafikte sobelendi.
Hadise sürpriz kararıyla herkesi şaşırttı! Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile mutlu bir birlikteliği olan şarkıcı Hadise'den sürpriz karar...
Hülya Açıkgöz-Hadise gerginliğine anne müdahalesi! Hülya Açıkgöz ve kız kardeşi şarkıcı Hadise'nin yaşadığı gerginlikte anne Gülnihal Açıkgöz devreye girdi.
Hülya Açıkgöz ve Hadise arasında ipler yeniden mi gerildi? Hadise’nin geçtiğimiz yıl arasının bozulduğu ablası Hülya Açıkgöz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla dikkat çekti.
Hadise paylaştı: "İyi ki doğmuşum" Ünlü popçu Hadise dün 35 yaşına bastı. Sevgilisi Kaan Yıldırım şarkıcının yeni yaşını sosyal medyada yaptığı paylaşım ile kutladı. Çiftin paylaşımlarına beğeni yağdı.
Kaan Yıldırım'dan Hadise'ye yaş günü sürprizi Pop Müziğin sevilen ismi Hadise 35 yaşına bastı.
Hadise ve Kaan Yıldırım'a Benek şoku! Güzel şarkıcı Hadise, aşklarının ortaya çıkmasına vesile olan Yıldırım'ın köpeği Benek adına birkaç ay önce Instagram hesabı açmıştı.