Hadise


Hadise'nin kıyafetleri servet değerinde
Hadise'nin kıyafetleri servet değerinde Önceki gün 34 yaşına basan Hadise doğum günü partisinde ise adeta moda şov yaptı! Popçunun özellikle Gucci'den seçtiği parçalardan oluşan kombini ve pahalı giyim zevki "Hadise, lüksün şampiyonu" dedirtti.
Dostlarından Hadise'ye hediye yağmuru
Dostlarından Hadise'ye hediye yağmuru Şarkıcı Hadise, 34'üncü yaşını yakın dostları ile Etiler'deki Papermoon'da kutladı. Hediyelerden dolayı araca binmekte zorlanan Hadise, muhabirlere "İyi akşamlar" diyerek mekandan ayrıldı.
Hadise 34 yaşına bastı!
Hadise 34 yaşına bastı! Hadise, arkadaşlarının katıldığı doğum günü partisinden fotoğraflarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Hadise'nin kardeşiyle ilgili flaş iddia!
Hadise'nin kardeşiyle ilgili flaş iddia! Şarkıcı Hadise'nin ev kirasını ödemeyi bıraktığı kardeşi Derya Açıkgöz, çareyi annesinin yanına gitmekte bulduğu iddia edildi.
Ajda Pekkan'dan Hadise sorusuna çekimser yanıt
Ajda Pekkan'dan Hadise sorusuna çekimser yanıt "Süperstar" lakaplı şarkıcı ve bir zamanların Yeşilçam yıldızı Ajda Pekkan, önceki akşam bir düğüne katıldı.
Hadise'nin sigortasız çalıştırdığı söylenen korumasının eşi konuştu
Hadise'nin sigortasız çalıştırdığı söylenen korumasının eşi konuştu Hadise’nin koruması işten çıkarılınca; korumanın eşi Gülşah Hanım ile Hadise’nin menajeri olan ablası Hülya Açıkgöz mahkemelik oldu. Korumanın eşi, canlı yayında olay iddialarda bulundu.
Hadise'nin kulis paylaşımı göz kamaştırdı
Hadise'nin kulis paylaşımı göz kamaştırdı Şarkıcı Hadise'nin kulisten paylaştığı görüntü düşman çatlatacak türden...