Hadise


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti zirvede Sevgililer Günü'ne özel yapılan ankette 2021 yılının en beğenilen çifti belli oldu.
Hadise'den aşk dolu Kaan Yıldırım paylaşımı Ünlü şarkıcı Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile çekilmiş aşk dolu karesini paylaştı.
Hadise'nin ayna pozu gündem oldu Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile barışan Hadise, magazin gündeminden düşmüyor. Ayna karşısında poz veren Hadise, eşofmanlı ve sıfır makyajlı haliyle ilgi odağı oldu.
Hadise şıklığı için yine kesenin ağzını açtı! Hadise bir giydiğini, ikinci kez giymeyen, şık olmak için servet harcayan ünlülerden.
Hadise ve Kaan Yıldırım nikah masasına mı oturuyor? Kaan Yıldırım ve Hadise geçtiğimiz aylarda 20 günlük bir küslüğün ardından barışmıştı. Kaan Yıldırım ise sosyal medyadan Hadise’yi öptüğü bir fotoğraf paylaşmıştı!
Hadise ve Kaan Yıldırım'dan aşk pozu İlişkilerini basından uzak yaşayan ve bu zamana kadar hiçbir kameraya yakalanmayan çiftten Kaan Yıldırım dün adeta aşka geldi.
Hadise Bircan Bali'nin yakışıksız yorumu için harekete geçti Ünlü şarkıcı Hadise; magazin yorumcusu Bircan Bali'nin, kendisi için 'Eurovision'da Hadise'nin 4. olduğu gün, muayyen günüydü' şeklindeki yorumu nedeniyle tedbir talebini reddeden mahkeme kararına itiraz etti.