Hadise


Mehmet Dinçerler ve Hadise corona virüse mi yakalandı? Şarkıcı Hadise ve bir süredir aşk yaşadığı yakışıklı iş insanı Mehmet Dinçerler dün akşam hastane çıkışı muhabirlerden kaçtı.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in pazar keyfi Hadise ile işadamı sevgilisi Mehmet Dinçerler, sosyal medyada aşk şovuna devam ediyor.
Vefalı evlat Hadise Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz için kesenin ağzını açtı. Annesine yeni yıl hediyesi olarak ev almaya karar veren Hadise, 3 milyon TL'yi gözden çıkardı.
Bir yılda 25 milyon TL kazandığı iddia edilen Hadise'den sert yanıt Sevilen şarkıcı Hadise'nin bu yıl 25 milyon TL'lik kazanç elde ettiği öne sürüldü.
Hadise toplamda 24 milyon 600 bin TL kazandı! Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla magazin gündeminde olan, iş insanı Mehmet Dinçerler ile mutlu bir beraberlik sürdüren Hadise, önceki akşam Antalya Belek'te 2021 yılının 11'inci konserini verdi.
Hadise'nin yüzünden düşen bin parça Sosyal medyada neşeli pozlar yayınlayan Hadise önceki gün oldukça neşesiz bir halde objektiflere yansıdı.
Ünlü sergide Hadise sürprizi UNICEF 75’inci kuruluş yıl dönümünü ‘İklim Değişikliği ve Çocuklar’ konulu bir fotoğraf sergisi ile kutladı.