Hadise


Bu yazın en çok kazanan isimleri belli oldu
Bu yazın en çok kazanan isimleri belli oldu Ünlü isimler bu yaz konserden konsere koşarak yine servetlerine servet kattı.
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek Sevilen şarkıcı Hadise; yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor.
Magazin yorumcusu Bircan Bali tekrar hakim karşısına çıkacak
Magazin yorumcusu Bircan Bali tekrar hakim karşısına çıkacak Hadise, "Söylemezsem Olmaz"da farklı tarihlerde, basın özgürlüğüne aykırı şekilde kendisini rezil etmek maksadıyla kasıtlı, kötü niyetli bir şekilde, sistematik olarak oldukça yoğun ve tahammül sınırlarını aşan ifadeler kullandığı gerekçesiyle yorumcu Bircan Bali hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Hadise'den sürpriz Milano seyahati
Hadise'den sürpriz Milano seyahati Gözde ve sevilen şarkıcı Hadise, soluğu İtalya'da aldı.
Murat Boz ve Hadise tekrar bir araya mı geliyor?
Murat Boz ve Hadise tekrar bir araya mı geliyor? "O Ses Türkiye" programında jüri üyeliği yaptıkları dönemlerde uyumlarıyla çok beğenilen Murat Boz ve Hadise yeniden bir araya mı geliyor?
Hadise yeniden yeşil ışık yaktı: "Ben o defteri kapatmadım"
Hadise yeniden yeşil ışık yaktı: "Ben o defteri kapatmadım" Kıbrıs’ta konser veren Hadise, kendini 'aşk kadını' olarak ilan etti. Mehmet Dinçerler ile sancılı bir evlilik yaşayan ve sonrasında boşanan Hadise, evliliğe tekrar yeşil ışık yaktı.
Adı Hadise ile anılan Murda'dan sürpriz atak geldi
Adı Hadise ile anılan Murda'dan sürpriz atak geldi Popçu Hadise'yle adı aşk dedikodularına karışan rapçi Murda yeni teklisi 'Fıstık'ı müzikseverlerin beğenisine sundu.