Hadise


Meryem Uzerli ve Hadise'nin bomba piştisi!
Meryem Uzerli ve Hadise'nin bomba piştisi! Meryem Uzerli ile Hadise, önceki akşam dünyaca ünlü bir markanın İstanbul'daki davetinde pişti oldu.
Şarkıcı Hadise ikileme düştü
Şarkıcı Hadise ikileme düştü Şöhret olduğu günden beri yaptığı diyetlerle gündeme gelen Hadise, son dönemde kendisine daha da dikkat eder oldu.
İşte Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvaları
İşte Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvaları Takıntılı hayranı yüzünden İstinye'deki evini boşaltıp Göktürk'e geçen güzel şarkıcı, tercihini yine eşiyle gözlerden uzak olacakları bir yerden yana kullandı.
Balayına giden Hadise ve Mehmet Dinçerler'in paylaşımları olay oldu
Balayına giden Hadise ve Mehmet Dinçerler'in paylaşımları olay oldu Geçtiğimiz hafta Çırağan Sarayı'nda sade bir nikah töreniyle dünya evine giren Hadise - Mehmet Dinçerler çifti, balayı paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in apar topar evliliklerinin nedeni ortaya çıktı!
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in apar topar evliliklerinin nedeni ortaya çıktı! Hadise ile Mehmet Dinçerler beklenmedik bir şekilde erken bir tarihte nikahlarını kıydılar. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen Hadise ve Mehmet Dinçerler nikahı ile ilgili gerçek ortaya çıktı.
Hadise eşine aşkını haykırdı: "İşte gerçek adam budur"
Hadise eşine aşkını haykırdı: "İşte gerçek adam budur" Hadise, Mehmet Dinçerler ile evlendiğini önceki akşam Kıbrıs sahnesinden doğruladı. Ünlü popçu, “Baba evinden prenses gibiydim ama şimdi eşim bana kraliçe gibi bakıyor” dedi.
Hadise evlilik haberini nerede ve nasıl doğruladı?
Hadise evlilik haberini nerede ve nasıl doğruladı? Hadise ile Mehmet Dinçerler'in önceki gün Çırağan Sarayı'nda nikah masasına oturdukları iddia edildi. Bu iddialardan sonra Hadise ilk kez konuştu.