Hadise


Hadise'den Kaan Yıldırım'lı ilk paylaşım! Şarkıcı Hadise, uzun süredir aşk yaşadığı yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile ilk kez bir fotoğraf paylaştı.
Hadise'den Kaan Yıldırım'a olay mesaj! Mutlu giden beraberliklerini gözlerden uzak tutsalar da yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile aşklarını sürekli olarak gösteren çiftten Hadise, Instagram hesabı üzerinden sevgilisine mesaj gönderdi.
Hadise'den Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek ile yeni poz Şarkıcı Hadise'nin yakışıklı aşkının köpeğine olan düşkünlüğünü artık herkes biliyor.
Hadise'den Kaan Yıldırım'a nikah göndermesi! İlişkilerinin evlilik yolunda ilerlediği öne sürülen Hadise ile Kaan Yıldırım, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Hadise, son olarak ilginç bir göndermede bulundu.
Hadise’den Tülin Şahin’e destek Geçen yıl Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile düğün fotoğraflarını paylaşarak evlendiğini duyuran ve kısa süre sonra hamile olduğunun müjdesini veren Tülin Şahin'in resmi olarak evli olmadığı ortaya çıktı.
Hadise sevgilisinin köpeğine Instagram hesabı açtı! Oyuncu Kaan Yıldırım ve şarkıcı Hadise'nin aşkı kısa süre önce ortaya çıkmış, ilişkiyi Kaan Yıldırım'ın köpeği benek ele vermişti. Son olarak Hadise'den ilginç bir hamle geldi, popçu Benek'e Instagram hesabı açtı!
Kaan Yıldırım, Açıkgöz'lere damat oluyor! Hadise, erkek arkadaşı Kaan Yıldırım'ı ailesiyle tanıştırmaya hazırlanıyor.