Hadise


Hadise'nin ablasından olay yaratan paylaşım Şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ve kullandığı ifadelerle 2020 yılına dair dileklerini sıraladı. Hülya Açıkgöz'ün paylaşımındaki ağır ifadeler okuyanları şok etti.
Hadise'den 2020'ye ihtişamlı 'Merhaba' En az güzel sesi kadar, ekrandaki sempatisiyle de hayranlık uyandıran Hadise son paylaşımıyla sosyal medyayı yine salladı.
Hadise lüksten vazgeçmiyor Son dönemde dünyaca ünlü markaların kıyafetleriyle şovunu yapan Hadise, kural bozmadı. Dünyaca ünlü markaların gönüllü reklam elçiliğine soyunan Hadise, önceki gün de yaklaşık 30 bin TL’lik kombiniyle havasını attı.
Hadise yine iddiasını ortaya koydu Instagram'da paylaştığı iddialı fotoğraflarıyla adından söz ettiren şarkıcı Hadise'nin birkaç gün önce kalçalarından estetik operasyon geçirdiği öne sürülmüştü.
Hadise: "Bende her zaman aşk var!" Önceki gün TV8'in yılbaşı etkinliğine katılan şarkıcı Hadise, aşk hayatı ile ilgili sorulara yanıt verdi.
Hadise yeni yıl öncesi silikon taktırdı! Hadise'nin yılbaşı pozlarının ardından gizlenen gerçek ortaya çıktı...
'O Ses Türkiye'nin yılbaşı çekimlerinde olay! TV8'de her yıl yılbaşı akşamına damga vuran "O Ses Türkiye" programının yılbaşı çekimlerinde merak uyandıran bir gelişme yaşandı...