Hadise


Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin yeni aşkına olay gönderme! İşte o tweet!
Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin yeni aşkına olay gönderme! İşte o tweet! Geçtiğimiz yıl flörtleri, evlilikleri ve boşanmalarıyla çok konuşulan Mehmet Dinçerler ve Hadise yine aynı habere konu oldu.
Hadise ve Mauro Icardi aşkının çöpçatanı kim çıktı?
Hadise ve Mauro Icardi aşkının çöpçatanı kim çıktı? Ünlü şarkıcı Hadise ve Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin aşk yaşadıkları iddiası alevlenmeye devam ediyor.
Muhabirlerin sorularından bunalan Hadise otomobilin kapısına tosladı!
Muhabirlerin sorularından bunalan Hadise otomobilin kapısına tosladı! Hadise dün gece Galatasaray'ın galibiyetini Mertens ve eşiyle kutladı. Aracına binerken başını çarptı.
Hadise'den bomba aşk hamlesi: "Çok hoşlanıyorum beni tanıştırın"
Hadise'den bomba aşk hamlesi: "Çok hoşlanıyorum beni tanıştırın" Geçtiğimiz yıl Mehmet Dinçerler ile flörtü, evliliği ve boşanmasıyla çok konuşulan şarkıcı Hadise hakkında çok çarpıcı bir aşk iddiası geldi.
Hadise'den boşanan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber!
Hadise'den boşanan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber! Evlilikleri boşanma süreçleri ve ardından gelen türlü iddialarla geçen yılın çok konuşulan iki ismi olan Hadise ve Mehmet Dinçerler, kesenin ağzını iyice açtı.
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu!
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu! Çağla Şıkel ve Nail Gönenli'nin sürpriz aşkı magazin dünyasındaki aşk zincirini ortaya çıkardı.
Hadise reklam çekiminde prensesler gibi! Sosyal medyayı salladı!
Hadise reklam çekiminde prensesler gibi! Sosyal medyayı salladı! Hadise marka yüzü olduğu mücevher firmasının yeni reklamının çekimlerinde prensesleri andırdı.