Hadise


Hadise sınırdaki drama isyan etti Sevilen sanatçı Hadise mültecilerin sınır kapılarında yaşadığı dramla ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çekti.
Hadise'den 'Mutluyuz' açıklaması Şarkıcı Hadise uzun süren sessizliğini bozarak oyuncu Kaan Yıldırım ile ilgili yöneliten soruya yanıt verdi.
Kaan Yıldırım - Hadise aşkında kriz mi var? Bir süredir aşk yaşadığı konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım'dan flaş bir hamle geldi.
Hadise'nin ablası Hülya'ya icra şoku! Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz, 34 bin liralık kredi kartı borcunu ödemeyince banka, faiziyle birlikte 40 bin liralık icra takibi başlattı.
Hadise'yi kız kardeşi Derya Açıkgöz sandılar! Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya cesur pozları kadar makyajsız paylaşımları ile de çok konuşuluyor.
Hadise, Kaan Yıldırım ile aşkını ilan etti Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşmış, aşk dedikodularının fitilini ateşlemişti.
Hadise'den korona virüsü önlemi Şarkıcı Hadise’nin annesiyle çıkmayı planladığı İtalya ve İspanya tatili suya düştü. Sanatçı korona virüsü nedeniyle seyahatini iptal etti.