Hadise

Hadise'nin eski kocası gecelerde öyle bir görüntü verdi ki! Fena yakalandı!
Hadise'nin eski kocası gecelerde öyle bir görüntü verdi ki! Fena yakalandı! Hadise ile flörtü, evliliği ve boşanması hemen her gün haber olan yakışıklı iş adamı Mehmet Dinçlerler gecelerde fena yakalandı.
Kaan Yıldırım için şok sözler: "Kadınları kullanarak kendisini masum gösteriyor"
Kaan Yıldırım için şok sözler: "Kadınları kullanarak kendisini masum gösteriyor" Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın verdiği röportajda kurduğu bir cümle, yorumcuları ikiye böldü...
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor!
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor! Oyuncu Hande Erçel'in Hakan Sabancı ile birlikte görüntülenmesi bomba yorumları beraberinde getirdi.
Hadise'den Hafsanur Sancaktutan tepkisi
Hadise'den Hafsanur Sancaktutan tepkisi Sevilen sanatçı Hadise, oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın intihar ettiğini iddia eden Bircan Bali'ye tepki gösterdi.
Hadise hakkında yeni haber gündeme bomba gibi düştü
Hadise hakkında yeni haber gündeme bomba gibi düştü Güzel ve başarılı şarkıcı Hadise; her adımıyla gündem olmaya devam ediyor...
Hadise hakkında yazılan habere sert çıktı
Hadise hakkında yazılan habere sert çıktı Ünlü şarkıcı Hadise bugün kendisi hakkında basında yer alan habere ateş püskürdü.
Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı
Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı 2022 yılının tartışmasız en çok konuşulan ünlü ismi Hadise'ydi.