Hadise

Hakan Sabancı ve Mehmet Dinçerler arasında 'Hande Erçel' krizi: "Ondan uzak dur"
Hakan Sabancı ve Mehmet Dinçerler arasında 'Hande Erçel' krizi: "Ondan uzak dur" Mehmet Dinçerler, şimdilerde Hakan Sabancı ile birlikte olan eski aşkı Hande Erçel’in fotoğrafını beğenince ortalık karıştı.
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün"
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün" Pop müzikteki başarısı kadar cesur sahne kostümleri ve paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Hadise'ye eski eşinden taş gelince sanatçı Pınar Eliçe çok sert çıktı.
Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı!
Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı! Bir süredir düet şarkılarıyla gündemde olan Hadise ve Murda hakkındaki gerçeği Pınar Eliçe açıkladı.
Hadise'den Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'ye tazminat davası
Hadise'den Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'ye tazminat davası Şarkıcı Hadise; programlarında günlerce kendisini konu edinerek hakaretlerde bulunan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'ye 50 bin liralık tazminat davası açtı.
Hadise 'o teklifi' elinin tersiyle itti!
Hadise 'o teklifi' elinin tersiyle itti! Sevilen sanatçı Hadise bu kez reddettiği bir teklif haberiyle gündeme geldi.
Pınar Eliçe'den Hadise ve Murda hakkında bomba iddia! 'Kameralar kapalıyken...'
Pınar Eliçe'den Hadise ve Murda hakkında bomba iddia! 'Kameralar kapalıyken...' Hadise ve Murda arasındaki aşk dedikoduları alevlendi. Birlikte klip çeken ve sonrasında konser veren ikilinin samimi halleri dikkat çekti.
Gözde şarkıcı Hadise göze geldi: "Serum sayesinde ayaktayım"
Gözde şarkıcı Hadise göze geldi: "Serum sayesinde ayaktayım" Sevilen şarkıcı Hadise, önceki akşam Kıbrıs'ta bulunan bir otelde sahne aldı.