Hadise

Hadise 'Feryat' dedi sosyal medyayı salladı!
Hadise 'Feryat' dedi sosyal medyayı salladı! Geçtiğimiz yıl Mehmet Dinçerler ile beş aylık evliliğini noktalayan ve zor günleri atlatan şarkıcı Hadise, yeni şarkısı ‘Feryat’ için hazırlıkları tamamladı.
Hadise'den yardım konseri atağı!
Hadise'den yardım konseri atağı! Hadise, depremde ebeveyn kaybı yaşayan çocuklar için 5 Mayıs’ta Volkswagen Arena sahnesine çıkacak.
'Normale dönmek bana zor geliyor' diyen Hadise normalleşti
'Normale dönmek bana zor geliyor' diyen Hadise normalleşti Şarkıcı Hadise, 11 ilde yaşanan depremlerin ardından normalleşme tartışmalarıyla ilgili düşüncelerini paylaşarak "Hâlâ içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor" demişti.
Hadise ile evlenip boşanmasıyla konuşulan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber!
Hadise ile evlenip boşanmasıyla konuşulan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber! Geçtiğimiz yıl magazin gündeminde şarkıcı Hadise ile evlenip boşanma haberleriyle en çok konuşulan isimlerden biri olan Mehmet Dinçerler cephesinden konuşulacak bir haber geldi.
Hadise tepki gösterdi: "Yas henüz bitmedi"
Hadise tepki gösterdi: "Yas henüz bitmedi" Asrın felaketinin ardından yardım seferberliği başlatan şarkıcı Hadise, çarpıcı bir açıklama yaptı.
Hadise iki ülkenin iyilik elçisi oldu
Hadise iki ülkenin iyilik elçisi oldu Sevilen sanatçı Hadise "Belçika'da doğdum ama kökenim Türk. İki kültür arasında bir köprü görevi görüyorum" ifadelerini kullandı.
Hadise'nin yardım hareketi sürüyor
Hadise'nin yardım hareketi sürüyor Sevilen sanatçı Hadise, Belçika'nın yardım kampanyası için 'People Help the People' şarkısını seslendirdiği anları paylaştı.