Hadise

Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir"
Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Hadise için şoke eden bir benzetmede bulunan Pınar Eliçe, saniyeler içinde pişman olarak "Allah'ım inşallah biplenmiştir" diye dua etti.
Hadise ve Murda arasında aşk söylentileri hız kesmiyor!
Hadise ve Murda arasında aşk söylentileri hız kesmiyor! Hadise ve Murda arasındaki aşk dedikoduları iyice yükseldi. Birlikte klip çeken ve sonrasında konser veren ikilinin samimi halleri dikkat çekti.
Hadise ve Murda bir an olsun ayrılmıyor! Saat polemiğine son noktayı koydular
Hadise ve Murda bir an olsun ayrılmıyor! Saat polemiğine son noktayı koydular Hadise, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı pırlantalarla süslü saatiyle çok konuşulmuştu.
Hadise'nin dedikodu çıkaran saati kimin kolunda? Bomba gelişme!
Hadise'nin dedikodu çıkaran saati kimin kolunda? Bomba gelişme! 'Feryat' şarkısıyla listeleri alt üst eden Hadise, attığı her adımla gündem oluyor...
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia!
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia! Şarkıcı Hadise, değeri 40 bin dolar olduğu söylenen saatiyle sosyal medyada şov yapınca dedikodu kazanı kaynadı.
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı!
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı! Sevilen şarkıcı Hadise sahnede özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulundu.
Hadise ve Murda aşk mı yaşıyor? Bomba gelişme
Hadise ve Murda aşk mı yaşıyor? Bomba gelişme Hadise, Murda ile sürdürdüğü müzikal birlikteliğini özel hayatına da mı taşıdı?