Hadise

Hadise'nin kahkahalarının sebebi yeni bir aşk mı?
Hadise'nin kahkahalarının sebebi yeni bir aşk mı? Mehmet Dinçerler ile boşanma stresini çabuk atan şarkıcı Hadise, son dönemde kahkahalı pozlarıyla dikkat çekiyor.
Hadise sessizliğini bozdu: "Hayırlı olsun"
Hadise sessizliğini bozdu: "Hayırlı olsun" Hadise, kardeşi Derya Açıkgöz, Galatasaraylı futbolcu Dries Mertens ve eşi Katherine Kerkhofs ile birlikte bir alışveriş merkezindeki restoranda akşam yemeği yedi.
İbrahim Çelikkol'un evinden taşınan Hadise'den olay hamle!
İbrahim Çelikkol'un evinden taşınan Hadise'den olay hamle! Şarkıcı Hadise, beş ay süren evlilikleri boyunca eski eşi Mehmet Dinçerler ile İbrahim Çelikkol'un evinde kiracı olarak oturuyordu.
Hadise apar topar İtalya'ya gitti
Hadise apar topar İtalya'ya gitti Mehmet Dinçerler’den boşandıktan sonra kendini yenilemeye karar veren Hadise, soluğu İtalya’daki ünlü bir detoks otelinde aldı.
Hadise'nin "Saçlarını 10 günde 1 yıkıyor" haberi gündem yarattı
Hadise'nin "Saçlarını 10 günde 1 yıkıyor" haberi gündem yarattı Her gün en az 8 en çok 10 km yürüdüğünü söyleyen şarkıcı Hadise, aynı zamanda dans edip yoga ve pilates yaparak zinde kaldığını belirtti.
Etiler'de görüntülenen Hadise soru yağmuruna tutuldu
Etiler'de görüntülenen Hadise soru yağmuruna tutuldu Magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz gün Etiler'de kameralara yansıdı.
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi Mehmet Dinçerler ve Hadise boşanma aşamasındayken en çok konuşulan konu Hadise'ye takılan ve değerinin üç milyon TL olduğu söylenen yüzüktü.