Hadise

Mehmet Dinçerler ve Hadise'nin atışmaları sürüyor
Mehmet Dinçerler ve Hadise'nin atışmaları sürüyor İş insanı Mehmet Dinçerler ile Hadise'nin aşkları başladığı günden beri çok konuşulmuştu.
Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia
Hadise'nin yeni eviyle ilgili olay iddia Şimdilerde tadilatta olan evine yerleşmek için gün sayan Hadise'yle ilgili ortaya yeni bir iddia atıldı.
Hadise'den sosyal medyayı sallayan '2023' paylaşımı
Hadise'den sosyal medyayı sallayan '2023' paylaşımı Mehmet Dinçerler'den olaylı bir şekilde boşanan Hadise, dans ettiği anları paylaşarak "2023'e adım atıyorum!" dedi.
Hadise'nin flörtleştiği yakışıklı isim hakkında şaşırtan gerçek!
Hadise'nin flörtleştiği yakışıklı isim hakkında şaşırtan gerçek! İş insanı Mehmet Dinçerler ile 4.5 ay süren evliliğin ardından boşanan Hadise kafa karıştırdı.
Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz arasında flaş gelişme
Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz arasında flaş gelişme Hadise geçtiğimiz yıllarda arasının bozulduğu ablası Hülya Açıkgöz ile ilgili harekete geçti.
Hadise ve yakışıklı isim arasında neler oluyor?
Hadise ve yakışıklı isim arasında neler oluyor? İş insanı Mehmet Dinçerler ile 4.5 ay süren evliliğin ardından boşanan Hadise kafa karıştırdı.
Mehmet Dinçerler'den sahte yüzük ve robot süpürge yanıtı
Mehmet Dinçerler'den sahte yüzük ve robot süpürge yanıtı Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Mehmet Dinçerler, yaşadığı çalkantılı dönemi ilk kez A Para'da Funda Karayel'in sunduğu 'Yıldızlı Sohbetler' programında anlattı.