Hakan Altun'dan Ebru Gündeş'e olay gönderme!

Hakan Altun'un sosyal medyadan yaptığı paylaşım, 2005’te nişanlanıp ayrıldığı eski sevgilisi Ebru Gündeş'e gönderme olarak yorumlandı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise hakkında ortaya atılan iddialar gündemde şok etkisi yaratırken Ebru Gündeş ile 2005 yılında nişanlanan Hakan Altun Instagram paylaşımıyla eski aşkı yeniden gün yüzüne çıkarttı. 

Ebru Gündeş, 11 yıldır evliliğini bitirmek için eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmış, gerekçe olarak ise eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını ifade etmişti.

Son günlerin magazin gündeminden düşmeyen yasak aşk skandalının ardından Hakan Altun'un paylaşımı ise "Ebru Gündeş'e gönderme" şeklinde yorumlandı.

Hakan Altun "telefonun başında" şarkısına atıf yaparak; "Sakın üzülmeyin be dostlar! Bence telefonun başında asla boşu boşuna beklemediniz… Zamanında sizi arayamayanlar emin olun ki şimdilerde sizi mumla arıyorlardır. (Ne bileyim içimden geldi)" açıklamasını yazdı.