Reza Zarrab


Reza Zarrab'ın Miami'de dudak uçuklatan lüks hayatı
Reza Zarrab'ın Miami'de dudak uçuklatan lüks hayatı ABD’de tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Reza Zarrab'ın Miami'de kurduğu yeni lüks hayatı ortaya çıktı. Adını Aaron Goldsmith olarak değiştiren ve binicilik merkezi işleten Zarrab'ın yüzbinlerce liralık kol saati taktığı fotoğrafı da dikkat çekti.
Reza Zarrab'ın ABD’de nasıl serbest kaldığı ortaya çıktı
Reza Zarrab'ın ABD’de nasıl serbest kaldığı ortaya çıktı New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi'nde yargılanan Reza Zarrab’ın 2018 yılında mahkemeye kefalet karşılığında tutuksuz yargılanmak için başvurduğu, hakimin de başvuruyu kabul ettiği ortaya çıktı.
Yılmaz Özdil yazdı: "Aaron Goldsmith"
Yılmaz Özdil yazdı: "Aaron Goldsmith" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Reza Zarrab'ın yeni kız arkadaşı, yeni hayatı!
Reza Zarrab'ın yeni kız arkadaşı, yeni hayatı! Son olarak 8 Aralık 2017’de New York’ta Halkbank davasının ‘yıldız tanığı’ olarak ifade veren ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Reza Zarrab'ın nerede olduğu ortaya çıktı.
Reza Zarrab’ın Beyoğlu'ndaki binasını parça parça çaldılar
Reza Zarrab’ın Beyoğlu'ndaki binasını parça parça çaldılar ABD’ye kaçışının ardından mal varlıklarına el konulan Reza Zarrab’ın Beyoğlu Fındıklı’daki Royal Holding binası, hurdacı ve evsizlerin mekânı oldu. Binadaki tüm eşyalar parça parça çalındı. Çevre sakinleri, “Binanın yanından geçmeye korkuyoruz” dedi.
Deniz Akkaya: "Ben dört avukatla çalışıyorum"
Deniz Akkaya: "Ben dört avukatla çalışıyorum" Model Deniz Akkaya, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.
Serdar Cebe yazdı: "Yeni Zarrab davasının şifreleri"
Serdar Cebe yazdı: "Yeni Zarrab davasının şifreleri" Sezgin Baran Korkmaz “Amerika’da aranmıyorum” demişti. Ama mal varlıklarına ilişkin Amerikan Savcıları tarafından el konma kararı çıkması için 3 sebep olmalı.