Reza Zarrab


Barış Pehlivan: "Acaba Ebru Gündeş’e bu öneriyi kim yaptı?" Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar‘ın Bodrum Marina’daki görevinden istifa etmesinin ardından çarpıcı iddialarda bulundu.
Ebru Gündeş ile Reza Zarrab evliliği resmen sona erdi Şarkıcı Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab resmen boşandı.
Hadise anne ve babasıyla moral buldu Son haftalarda magazin gündemi sarsan yasak aşk iddiaları sonrası Hadise'nin yüzü ailesi ile güldü.
Reza Zarrab’ın yılan hikayesine dönen tarih ve doğa katliamı İstanbul Boğazı'nda Reza Zarrab’ın sahip olduğu yalılar ve köşkündeki kaçak yapılaşmaya tam 6 yıldır kimse dokunamıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Boğaziçi İmar Müdürlüğü Sözcü Gazetesi'nin ortaya çıkardığı yasa dışı durum için adım atmıyor.
Hadise ile Kaan Yıldırım ayrılığı şimdilik gizliyor Adı Reza Zarrab ile yasak aşk skandalına karışan Hadise’ye ikinci darbe… Skandalın patladığı ilk gün aşkının arkasında duran Kaan Yıldırım, birkaç gün önce ilişkiyi bitirdi. Ancak yakışıklı oyuncu, popçunun isteğiyle ayrılık kararını açıklamayı bir süre erteledi.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın 11 yıllık evliliği sona erdi! Ebru Gündeş geçen ay Bodrum Aile Mahkemesi’ne başvurarak 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle boşanma davası açmış, ünlü şarkıcının dava dosyasına giren ihanet iddiaları magazin dünyasında büyük ses getirmişti.
Ebru Gündeş Alara'yı alıp Amerika'ya gitti Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile konuşmak için Amerika’ya gitti.