Reza Zarrab


Hadise'nin mesajlarını yayınladığı iddia edilen gazeteciye 9 yıl hapis istemi!
Hadise'nin mesajlarını yayınladığı iddia edilen gazeteciye 9 yıl hapis istemi! Hadise'nin, Reza Zarrab ile olduğu iddia edilen whatsapp yazışmalarını internet sitesinde yayınladığı iddia edilen gazeteci Yaşar Çakmak hakkında flaş gelişme...
Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'ın açtığı velayet davasına karşı atak
Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'ın açtığı velayet davasına karşı atak Ebru Gündeş’in kendisine velayet davası açan eski eşi Reza Zarrab’ın kızları Alara’yla kişisel ilişkisinin kaldırılması için karşı dava açtığı ortaya çıktı.
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor"
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor" Şarkıcı Hadise'nin dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından "Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar" isyanının ardından bu sabah bazı medya mecraları ve gazetelerde Hadise ile Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab arasında geçtiği söylenen mesajlar yayınlandı.
Günel Zeynelova'nın bu sözleri Reza Zarrab'a mı?
Günel Zeynelova'nın bu sözleri Reza Zarrab'a mı? "Azeri kızı Günel" olarak şöhrete kavuşan şarkıcı Günel Zeynelova
Reza Zarrab eski aşkı Günel'e mi dönmek istiyor?
Reza Zarrab eski aşkı Günel'e mi dönmek istiyor? Reza Zarrab'ın son paylaşımıyla eski sevgilisi Günel'i kast ettiği iddia edildi.
Reza Zarrab çiftliğini devredip yine yok oldu!
Reza Zarrab çiftliğini devredip yine yok oldu! Türkiye'de adı rüşvet ve yolsuzluklar ile gündeme gelen ve hali hazırda Miami’de yeni bir kimlikle ABD'nin onayıyla lüks bir yaşam süren Reza Zarrab 1.2 milyon dolar verip satın aldığı at çiftliğini İranlı arkadaşına devretti.
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın"
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın" "Beyaz Magazin" gündeme getirdiği özel haberler ve çarpıcı yorumlarla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor...