HAYIRSEVER İŞADAMININ OĞLU GENÇ KIZLARI TACİZDEN GÖZALTINA ALINDI!

Bakırköy Gazetesi'nin haberine göre Bodrum şok eden bir taciz skandalıyla sarsıldı... Hayırsever işadamı Avukat Mehmet Altun'un oğlu halk tarafından linç edilmek istendi...

HAYIRSEVER İŞADAMININ OĞLU GENÇ KIZLARI TACİZDEN GÖZALTINA ALINDI!

İstanbul Sultanbeyli’deki yaklaşık 300 milyon lira değerindeki arsasını, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin şahitliğinde başta Kayseri olmak üzere 9 ilde ihtiyaç olan yerlere 20 okul ve 1 cami yapılması için bağışlayan Kayserili hayırsever işadamı Avukat Mehmet Altun'un oğlu Hakan Altun, Bodrum Turgutreis'te denize giren yaşları 16 ile 18 olan genç kızların gizli fotoğraflarını ve videolarını çektigi gerekçesiyle jandarma tarafından gözaltına alındı.

Bakırköy Gazetesi'nin haberine göre olay şu şekilde gelişti:

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Turgutreis'te ailesinin evinde tatil yapan Hakan Altun, deniz kenarında yaşları 16-18 arasında olan denize giren genç kızların gizli olarak video ve fotoğraflarını çekerken yakalandı.

Videolarını çektiği genç kızları sözlü olarakta taciz etmesi sonucu rahatsız
olan kızların ailelelerine durumu bildirmesi sonucu olay ortaya çıkınca ortalık karıştı.

Halk tarafından linç edilmek istenen hayırsever işadamı Avukat Mehmet Altun'un oğlu Hakan Altun, Turgutreis Jandarma Ekipleri Tarafından linçten kurtularak evinde gözaltına alındı. Çocuklarının özel görüntülerini ve videolarını çeken Altun'un evini basan yaklaşık 100 kişilik bir grup jandarma tarafından zor sakinleştirildi.

Telefonundan bir çok genç kızın uygunsuz fotoğraf ve görüntüleri ortaya çıkan ve jandarmadaki işlemlerinin ardından Bodrum Adliyesi'ne sevk edilen
Hakan Altun, serbest bırakıldı.

Ak Parti'ye yaptığı bağışlar ve birçok şehirde yaptırdığı okullar ile tanınan işadamı Mehmet Altun'un bu rezaletin ortaya çıķmaması için yoğun çaba sarf ettiği ögrenildi.

Kaynak: https://www.bakirkoygazetesi.com/hayirsever-isadaminin-oglu-genc-kizlari-tacizden-gozaltina-alindi/11966/