Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu ayrıldı!

Rıza Kocaoğlu ile Hazal Subaşı’nın “Çukur” dizisinin setinde başlayan aşkları sona erdi.

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu ayrıldı!

Tv100’de ekrana gelen “Magazin Hattı” programının özel haberine göre “Çukur”dan geçen aylarda ayrılan 24 yaşındaki Hazal Subaşı ile kendisinden 18 yaş büyük olan Rıza Kocaoğlu fikir anlaşmazlığı nedeniyle beraberliklerini noktalama kararı aldı. Subaşı, geçen yıl Cihangir’de bir mekanda Kocaoğlu ile tartıştıkları iddiasına yanıt vermişti.

Geçen ay yollarını ayırdıkları ortaya çıkan ikili birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor. Son dönemde “Bizi Ayıran Çizgi” adlı dijital projede rol alan Hazal Subaşı’nın Kocaoğlu ile mutlu günlerinde paylaştığı pozları henüz silmemesi de dikkat çekiyor.

Öte yandan 19 Mart’ta 42 yaşına giren Rıza Kocaoğlu sosyal medyadan şu duygusal mesajı paylaştı: “Bugün benim doğum günüm, 42 oldum. Çok yollar, çok yerler geçtim, sevdalara düştüm, kavgalar ettim, acılar, pişmanlıklar, mutluluklar... Sanırım değişmeyen tek şey umudum ve merakım oldu hayata karşı... hayat sana teşekkür ederim.”

Kocaoğlu’nun yeni yaşını aralarında Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Caner Cİndoruk, Serhat Teoman ve Bestemsu Özdemir gibi oyuncu arkadaşları sosyal medyadan kutlarken Hazal Subaşı ise hiçbir paylaşım yapmadı.