Rıza Kocaoğlu


Rıza Kocaoğlu 'Tuzak' dizisinde rol alacak
Rıza Kocaoğlu 'Tuzak' dizisinde rol alacak Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı “Tuzak” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı Selin Işık ile birlikteliği 4 ay önce belgelenen Rıza Kocaoğlu, basın mensuplarıyla sohbet etti.
Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı'nın tatsız piştisi
Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı'nın tatsız piştisi İlişkileri geçen sene noktalayan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı, Çeşme'de karşılaştı.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare Murat Boz, daha önce aşk yaşadığı konuşulan ancak haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Tuba Büyüküstün'ün doğum gününü kutladı.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisi izleyicisyle buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması Ekranın sevilen oyuncuları Rıza Kocaoğlu, Şebnem Bozoklu, Melisa Doğu ve Tuğrul Tülek, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer önceki gün oğulları Kurt Efe'yi dünyaya getirmişti. Doğumun ardından hastaneye ünlü yağdı.