Rıza Kocaoğlu


Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu ayrıldı! Rıza Kocaoğlu ile Hazal Subaşı’nın “Çukur” dizisinin setinde başlayan aşkları sona erdi.
Rıza Kocaoğlu'nun kilo verme serüveni sürüyor Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, pandemi döneminde aldığı kiloları vermeye devam ediyor.
Su diyetiyle 16 kilo veren Rıza Kocaoğlu'na vitamin takviyesi Corona virüs salgınından sonra kliniklerde vitamin takviyesi almak moda oldu.
Rıza Kocaoğlu: "Gayet fitim" Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da 'Aliço' karakterini canlandıran oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Rıza Kocaoğlu "su diyetiyle" 16 kilo verdi Geçen sene Bodrum'da çekilen kilolu görüntüleriyle çok konuşulan oyuncu Rıza Kocaoğlu, o fotoğraflar sonrası sıkı bir diyete girdiğini söyledi.
Rıza Kocaoğlu'nun yarım kalan hayali Same Yapım'ın çekmeye hazırlandığı "6.45 Yayınevi'nde Standart Bir Gün" dizisi için hazırlıklar geçen günlerde başlamıştı.
Rıza Kocaoğlu göbeği eritti Oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun, geçtiğimiz Haziran ayında Bodrum’da görüntülendiği kilolu halinden eser kalmadı.