Rıza Kocaoğlu


'Aile' ile ekrana gelen Nejat İşler setten sete koşuyor!
'Aile' ile ekrana gelen Nejat İşler setten sete koşuyor! "Aile" dizisindeki etkileyici performansıyla dikkat çeken Nejat İşler'in film üçlemesinin sonuncusu olan "Meraklı Adamın 10 Günü" filminin çekim takvimi belli oldu.
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı
Oyuncu Köksal Engür gözyaşlarıyla uğurlandı Dünya Tiyatrolar Günü'nde yaşamını yitiren seslendirme sanatçısı ve oyuncu İsmail Köksal Engür, son yolculuğuna uğurlandı. Üsküdar Şakirin Camii'nde düzenlenen cenaze törenine çok sayıda oyuncu meslektaşı katıldı.
Nejat İşler ve İlayda Alişan'a sosyal medyada yorum yağdı
Nejat İşler ve İlayda Alişan'a sosyal medyada yorum yağdı Nejat İşler ile Uluç Bayraktar'ı buluşturan "İyi Adamın 10 Günü" filmi önceki gün Netflix'te seyirciyle buluştu.
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme!
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme! Zaman zaman final söylentileri ile gündeme gelen ve bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" dizisiyle ilgili flaş haber...
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi!
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi! Bir döneme damgasını vuran Ezel dizisi oyuncuları geri döndü. Hangi kanalda yayınlanıyor? İlk fragman geldi...
Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu
Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'lu Tuzak dizisinin planlanan final tarihi merak konusuydu.
Tuba Büyüküstün Fransa'dan döndü
Tuba Büyüküstün Fransa'dan döndü 2023'ü Türkiye'de karşılayacak olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün yurda döndü.