Rıza Kocaoğlu


Halit Ergenç ve Funda Eryiğit'i buluşturan diziye sürpriz transfer
Halit Ergenç ve Funda Eryiğit'i buluşturan diziye sürpriz transfer Halit Ergenç ile Funda Eryiğit’i buluşturacak olan Netflix’in “Adsız Aşıklar” dizisinin kadrosuna çok sürpriz bir isim daha katıldı.
Rıza Kocaoğlu hangi diziyle setlere dönecek?
Rıza Kocaoğlu hangi diziyle setlere dönecek? Ekranın aranılan isimlerinden ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu yine çok konuşulacak bir dizide rol alacak.
Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü akını
Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü akını "Yine Edemedik Dans" şarkısıyla yaza damgasını vuran; kariyerinde pek çok hit şarkıya imzasını atan Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü isimler akın etti.
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı Rıza Kocaoğlu, bir grup kız arkadaşıyla birlikte Cihangir'de yemek yedi.
'Zeytin Ağacı' oyuncuları hem çekim hem de tatil yaptı
'Zeytin Ağacı' oyuncuları hem çekim hem de tatil yaptı Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan ve Rıza Kocaoğlu, çekimden arta kalan zamanlarında denizin ve güneşin tadını çıkardı.
Ece Sükan'a Çağatay Ulusoy soruldu
Ece Sükan'a Çağatay Ulusoy soruldu "Terzi" dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte rol alan Ece Sükan Bebek'te görüntülendi.
Adaş oyuncular ilk kez aynı projede buluştu
Adaş oyuncular ilk kez aynı projede buluştu Ünlüler dünyasının iki güzel oyuncusu Hazal Subaşı ve Hazal Filiz Küçükköse ilk kez aynı projede buluşuyor.