Rıza Kocaoğlu

Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi!
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi! Bir döneme damgasını vuran Ezel dizisi oyuncuları geri döndü. Hangi kanalda yayınlanıyor? İlk fragman geldi...
Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu
Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut'lu Tuzak dizisinin planlanan final tarihi merak konusuydu.
Tuba Büyüküstün Fransa'dan döndü
Tuba Büyüküstün Fransa'dan döndü 2023'ü Türkiye'de karşılayacak olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün yurda döndü.
"Tamirhane" filminin oyuncuları stüdyoya girdi
"Tamirhane" filminin oyuncuları stüdyoya girdi Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin oyuncuları, “Biz Babadan Böyle gördük” eserini seslendirdi.
"Tamirhane" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu
"Tamirhane" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin galası gerçekleşti
Serenay Sarıkaya Roman havası oynadı, sosyal medya yıkıldı
Serenay Sarıkaya Roman havası oynadı, sosyal medya yıkıldı Netflix'in düzenlediği gecede göz kamaştıran Serenay Sarıkaya, sahnede Roman havası oynayarak mest etti.
Erkan Kolçak Köstendil ile Rıza Kocaoğlu: "İçimize sinen bir film oldu"
Erkan Kolçak Köstendil ile Rıza Kocaoğlu: "İçimize sinen bir film oldu" Cihangir'de görüntülenen Erkan Kolçak Köstendil ile Rıza Kocaoğlu, "Biz çekerken çok eğlendik. İçimize sinen bir film oldu. Umarız izleyici de çok beğenir" dedi.