Rıza Kocaoğlu

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare Murat Boz, daha önce aşk yaşadığı konuşulan ancak haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Tuba Büyüküstün'ün doğum gününü kutladı.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisi izleyicisyle buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması Ekranın sevilen oyuncuları Rıza Kocaoğlu, Şebnem Bozoklu, Melisa Doğu ve Tuğrul Tülek, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret
Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık'tan Tatlıtuğ çiftine ziyaret Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer önceki gün oğulları Kurt Efe'yi dünyaya getirmişti. Doğumun ardından hastaneye ünlü yağdı.
Rıza Kocaoğlu güzel oyuncuyla sobelendi!
Rıza Kocaoğlu güzel oyuncuyla sobelendi! Bir süredir yalnız olan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ile genç sevgilisi Selin Işık, geçtiğimiz akşam Cihangir'de objektiflere takıldı.
Rıza Kocaoğlu bekarlığı sevdi
Rıza Kocaoğlu bekarlığı sevdi Rıza Kocaoğlu, Berk Atan ve Melisa Doğu, önceki akşam Galataport'ta bir araya geldi.
Yüsra Geyik kalbini Rıza Kocaoğlu'na mı kaptırdı?
Yüsra Geyik kalbini Rıza Kocaoğlu'na mı kaptırdı? "Arka Sokaklar" dizisinde 15 sezon 'Zeliş' karakterini canlandıran ve son olarak Camdaki Kız dizisinde rol alan güzel oyuncu Yüsra Geyik, geçtiğimiz gün bir mekan çıkışı görüntülendi.