İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza arasında yine kriz çıktı!

Sayısız kez ayrılıp barışan İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza arasında yine kriz çıktı. Kutluay, Instagram hesabından sosyetik aşkını silip şu paylaşımla Sponza’ya taşını attı: "Affedilmeye alışmış insanlar arsızlaşıyor, çok net!"

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza arasında yine kriz çıktı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre magazin dünyasının en çok ayrılıp barışma rekorunu ellerinde bulunduran Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay yine bekleneni yaptı!

Çok değil daha birkaç hafta öncesinde romantik pozlarını paylaşan sosyal medyada paylaşan ikilinin evlilik kararı aldığı da iddia edilmişti.

Ancak yıllardır yılan hikayesine dönen ilişkileriyle gündem olan ikili, yine şiddetli bir tartışmaya tutuştu. Dedikodulara göre bu krizin nedeni de sosyetik güzelin aşırı kıskançlığıydı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

48 yaşındaki güzelin kaprisleri karşısında bunalan eski basketbolcu, önce Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı: "Affedilmeye alışmış insanlar arsızlaşıyor, çok net!" 

 

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza arasında yine kriz çıktı!

Hemen ardından da Edvina Sponza'yı sosyal medyadan silen İbrahim Kutluay'ın böylece sosyetik güzele 'arsız' göndermesi yaptığı ortaya çıktı.