İbrahim Kutluay


Demet Şener: "Ne ara bu kadar büyüdün?"
Demet Şener: "Ne ara bu kadar büyüdün?" Demet Şener, 2018 yılında İbrahim Kutluay ile 13 senelik evliliklerini sonlandırmıştı. Boşandıktan sonra bir süre dargınlık yaşayan İbrahim Kutluay ve Demet Şener, beş yıl sonra barışmıştı.
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası!
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası! İbrahim Kutluay'ın Edvina Sponza ile aşklarına bir şans daha verdiği konuşulurken; adı sürpriz bir isimle anıldı.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ayrılıp barışma rekoru kırdı
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ayrılıp barışma rekoru kırdı Ayrılıp barışma rekoru kıran Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, 14 Şubat'ı es geçmedi...
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay 15. kez ayrılıp barıştı
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay 15. kez ayrılıp barıştı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, uğruna 2 çocuğunun annesi Demet Şener'le 11 yıllık evliliğini bitirdiği Edvina Sponza ile yapboza dönen aşkına bir kez daha devam kararı aldı.
İrem Kutluay yine jet hızıyla kaçtı
İrem Kutluay yine jet hızıyla kaçtı Önceki akşam babası İbrahim Kutluay ve kardeşi Ömer Kutluay ile yemeğe çıkan İrem Kutluay, mekan çıkışında kameraları görünce jet hızıyla kaçtı.
Ece Sükan: "İbrahim ve Demet'i çok eski tanırım"
Ece Sükan: "İbrahim ve Demet'i çok eski tanırım" Ece Sükan, Kuruçeşme'de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Kafede baş başa sohbet eden ikili mekan çıkışında muhabirleri kırmadı.
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!'
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!' Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la 13 yıl, iş insanı Cenk Küpeli'yle 19 ay evli kalan ve son dönemde Tolga Arman'la aşk yaşayan Demet Şener, önceki gün sevgilisiyle objektif karşısına geçti. Şener, Arman'a, "Sonsuz aşkım..." sözleriyle seslendi.