İbrahim Kutluay


İbrahim Kutluay aşkını İtalyanca haykırdı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Edvina Sponza'ya duyduğu sevgiyi bu defa İtalyanca ilan etti.
Edvina Sponza uyarıları takmıyor! İbrahim Kutluay ile birliktelik yaşayan sosyetik güzel Edvina Sponza, sokağa çıkılmaması yönündeki uyarılara kulak asmıyor.
Edvina Sponza'nın karantina sonrası planı hazır! Sevgilisi İbrahim Kutluay'la 'Dışarıya çıkmayın' uyarısına aldırmayıp koşu ve yürüyüş için sık sık dışarıya çıkan Edvina Sponza'nın karantina sonrası planı hazır...
Demet Şener'den İbrahim Kutluay'ı kızdıran paylaşımlar! Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, dün 11 yaşına basan Ömer ile eşi Cenk Küpeli’nin karelerini paylaştı. Buna kızan İbrahim Kutluay ise ‘Ömer’in babası benim’ dercesine peş peşe oğluyla pozlarını yayınladı.
Yetkililer 'Çıkmayın' dedikçe, dışarı çıkıyorlar! İbrahim Kutluay ile sosyetik aşkı Edvina Sponza, geçtiğimiz hafta sonu Bebek'teydi. Geçtiğimiz gün Bebek’te kalabalıkta koşan Kutluay ile Sponza, tepki çekince rotalarını Belgrad Ormanı’na çevirdi.
İbrahim Kutluay güneşli havanın tadını çıkardı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, Etiler’de bir mekanda görüntülendi.
İbrahim Kutluay telaşlandı! Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, kızı İrem ile birlikte önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.