İbrahim Kutluay


Demet Şener - Tolga Arman aşkı birinci yılında
Demet Şener - Tolga Arman aşkı birinci yılında Geçtiğimiz yıl Ocak ayında Cenk Küpeli'den boşanan eski manken Demet Şener, Tolga Arman ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı Önceki gün Bodrum'daki bir etkinliğe katılan Kaan Yıldırım ile Kubilay Aka, beraber deniz keyfi yaptı.
Ömer Kutluay babasının boyuna yetişti
Ömer Kutluay babasının boyuna yetişti İbrahim Kutluay, geçtiğimiz gün eski manken Demet Şener ile evliliğinden dünyaya gelen ve kendisinin izinden giderek basketbol ile ilgilenen oğlu Ömer ile Bebek'teydi.
Demet Şener: "Saman altından su yürütmüyorum"
Demet Şener: "Saman altından su yürütmüyorum" Eski manken Demet Şener, önceki gün bir davette objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, özel hayatıyla ilgili konuştu.
Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın kızları İrem 16 yaşına bastı
Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın kızları İrem 16 yaşına bastı Demet Şener'in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16. yaşına girdi. Şener ve Kutluay, kızının doğum günü için duygusal mesajlar yayınladı.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay nerede ve nasıl görüntülendi?
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay nerede ve nasıl görüntülendi? İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, geçtiğimiz hafta yine ilişkilerinde kriz yaşamış ve birbirlerini sosyal medyada takibi bırakmışlardı.
Dört yıl boyunca Demet Şener'e ihanet etmiş
Dört yıl boyunca Demet Şener'e ihanet etmiş Onlarca kez ayrılıp barışan İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza yine ayrıldı.