İbrahim Kutluay


Edvina Sponza - İbrahim Kutluay buluşmasında neler yaşandı? Sosyetik yogacı Sponza’nın acı kaybı, şiddet iddiasıyla uzaklaştırma kararı aldırdığı Kutluay’la barışmasına vesile oldu.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay arasında neler oluyor? Geçtiğimiz aylarda sevgilisi İbrahim Kutluay'dan şiddet gördüğü için 3 aylık koruma kararı aldığı iddia edilen Edvina Sponza, Bebek'te koruması ile gezerken objektiflere yansımıştı. Kutluay geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Sponza'yı acı gününde yalnız bırakmamıştı.
Edvina Sponza'nın babası defnedildi Sosyetik isim Edvina Sponza ile aşkı bu yaz olaylı şekilde biten İbrahim Kutluay, geçmişe sünger çekti. Kutluay, babasını kaybeden eski aşkını zor gününde yalnız bırakmadı.
İbrahim Kutluay - Edvina Sponza buluşması! Geçtiğimiz aylarda sevgilisi İbrahim Kutluay'dan şiddet gördüğü için 3 aylık koruma kararı aldığı iddia edilen Edvina Sponza, Bebek'te koruması ile gezerken objektiflere yansımıştı.
Cenk Küpeli'nin çileden çıktığı anlar! Demet Şener'in evlilik amacının sadece nispet olduğunu öne süren baba Avni Küpeli, "Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay'ı değil, bizleri de derinden yaralamaktadır." açıklamasında bulunmuştu.
İbrahim Kutluay'dan nispet gülüşü! İbrahim Kutluay, Cenk Küpeli’nin babası Avni Küpeli’nin ‘Demet Şener, oğlumuzla eski eşine nispet için evlendi’ sözlerine güldü. İbo’nun nispet gülüşü iddiayı iyice alevlendirdi.
Cenk Küpeli'nin babasından Demet Şener'e ağır itham! Cenk Küpeli ile mutlu bir evliliği olan Demet Şener'e; eşi Cenk Küpeli'nin ailesinden çok sert tepki geldi.