İbrahim Kutluay


İbrahim Kutluay oğlu Ömer'le görüntülendi Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki akşam oğlu Ömer’le Etiler’de bir pizzacıdan çıkarken görüntülendi.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay yine barıştı Olaylı aşklarında bugüne dek sayısız kez ayrılıp barışan çift, en son geçen ay ilişkiye nokta koydu. Ancak yine birbirleri olmadan yapamayan Sponza ile Kutluay, dün Bebek’te barışmayı ilan etti…
İbrahim Kutluay tek başına alışverişte görüntülendi Edvina Sponza ile ilişkilerine nokta koyan İbrahim Kutluay, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar! Kısa süre önce boşandığı Cenk Küpeli'nin milyonluk Volvo marka cipini kullanmaya devam eden Demet Şener, önceki gün kızı İrem ile Bebek'teydi. Demet Şener, bu kez kiralık Audi A3 marka bir otomobille görüntülendi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli birbirlerini sildi! İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza'nın ayrılık haberinin ardından henüz birkaç gün geçmişken Demet Şener ile Cenk Küpeli cephesinden ilginç bir hamle geldi.
İbrahim Kutluay eşyalarını toplayıp Edvina Sponza'yı terk etti! Edvina Sponza uğruna eşi Demet Şener’den boşanan İbrahim Kutluay, sosyetik sevgilisine dönmemek üzere ilişkisine noktayı koydu. Kutluay, aşkının evindeki eşyalarını da topladı.
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı 2019 yılında Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz günlerde evliliğini noktalayan Demet Şener magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.