İbrahim Kutluay


Edvina Sponza korumayla geziyor!
Edvina Sponza korumayla geziyor! Eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın uğruna Demet Şener'den boşandığı sevgilisi Edvina Sponza önceki gün Kutluay’ın uğrak mekanı olan Bebek’de koruması ile görüntülendi.
İbrahim Kutluay'dan Edvina Sponza'ya şok gönderme!
İbrahim Kutluay'dan Edvina Sponza'ya şok gönderme! İbrahim Kutluay'dan kendisine 3 aylık uzaklaştırma kararı aldıran eski aşkı Edvina Sponza'ya taş geldi. Kutluay, önceki günkü İngilizce paylaşımla da sosyetik yogacıyı üstü kapalı iğneledi.
Edvina Sponza - İbrahim Kutluay hattında son durum ne?
Edvina Sponza - İbrahim Kutluay hattında son durum ne? İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza tarafından "Bana şiddet uyguladı" iddiasıyla şikayet edilmiş ve ikili yollarını ayırmıştı.
İbrahim Kutluay 'Edvina Sponza' haberleri için ne dedi?
İbrahim Kutluay 'Edvina Sponza' haberleri için ne dedi? Sevgilisi Edvina Sponza tarafından kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında dava açılan İbrahim Kutluay, çocuklarıyla birlikte Bebek'te görüntülendi.
İbrahim Kutluay nerede ve nasıl görüntülendi?
İbrahim Kutluay nerede ve nasıl görüntülendi? Edvina Sponza'nın ihanetine uğradığı iddia edilen İbrahim Kutluay nerede objektife yansıdı?
Edvina Sponza, İbrahim Kutluay'ı aldattı mı?
Edvina Sponza, İbrahim Kutluay'ı aldattı mı? İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza’nın fırtınalı aşkında olay iddia. Aşkı uğruna iş adamı eşinden boşanan Sponza, iddiaya göre İbrahim Kutluay’ı Çeşme’deki evinde başkasıyla aldattı.
Edvina Sponza'ya İbrahim Kutluay'dan şiddet iddiası!
Edvina Sponza'ya İbrahim Kutluay'dan şiddet iddiası! Demet Şener'den olaylı bir şekilde boşanan eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre sevgilisinden şiddet gören Sponza, Kutluay hakkında koruma kararı aldırdı.