İbrahim Kutluay


İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza önlemler altında yürüdü İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza çifti, kurallara uyup maskelerini takarak örnek oldu.
İbrahim Kutluay çocuklarıyla kahvaltıda buluştu İbrahim Kutluay, hafta sonunu çocukları İrem ve Ömer ile birlikte geçirdi.
Edvina Sponza'dan sürpriz atak Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile mutlu bir birliktelik yaşayan Edvina Sponza şaşırttı.
İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza evleniyor mu? Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün bir süredir aşk yaşadığı sosyetik sevgilisi Edvina Sponza ile birlikte Bebek'te görüntülendi.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza uzun süre sonra objektiflere yansıdı İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza'nın Bebek'te balık keyfi...
İbrahim Kutluay'dan Edvina Sponza açıklaması İbrahim Kutluay ile Berrak Tüzünataç, Çeşme’de aynı plajda denize girdi, dedikodu kazanının altı yakıldı. İbrahim Kutluay bu konu hakkında konuştu.
Edvina Sponza Çeşme'de kıskançlık krizine girdi! İbrahim Kutluay, Çeşme tatilinde aralarında Berrak Tüzünataç’ın da olduğu bir grupla vakit geçirdi. Bunu gören sevgilisi Edvina Sponza kıskançlık krizine girdi.