İbrahim Kutluay


Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz"
Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz" İbrahim Kutluay'la yeniden yollarını ayıran Edvina Sponza önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt 22 yıl önce İbrahim Kutluay'ı Demet Akalın'ın elinden aldığı konuşulan Demet Şener, "Helalleşecek bir durum yok" sözleriyle konuyu tekrar gündeme getirdi.
Demet Şener mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı
Demet Şener mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı Demet Şener oğlu Ömer'in başarısıyla gururlandı. Demet Şener, bu mutluluğunu sosyal medya hesabından da paylaştı.
Demet Şener İbrahim Kutluay'a açtığı 'diş teli' davasını kazandı
Demet Şener İbrahim Kutluay'a açtığı 'diş teli' davasını kazandı Türkiye Eski Güzeli Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay'ın boşanma protokolüne aykırı davranıp oğlu Ömer'in 50 bin 342 TL'lik diş tedavisi ücretini ödemediğini öne sürerek dava açtı; icra takibi başlattı.
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile tescilli güzel Demet Şener'in 14 yaşındaki oğulları Ömer, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer olmuş, 27 Ağustos'ta da babası, annesi ve ablası İrem ile Madrid'e taşınmıştı.
Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu
Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu İbrahim Kutluay ve eski eşi Demet Şener, çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık olmuştu.
Ömer Kutluay'ın yeni hayatı bugün başlıyor! Ailesi yalnız bırakmadı
Ömer Kutluay'ın yeni hayatı bugün başlıyor! Ailesi yalnız bırakmadı Oğlu Ömer Kutluay'ın Real Madrid basketbol takımına transfer olması konusunda Demet Şener, "Çok mutluyum. Bir anne olarak daha ne isteyebilirim ki? Ama ani gelişince duygusallaştım. Ayrılık beni duygulandırdı" ifadelerini kullanmıştı.