İbrahim Kutluay


İbrahim Kutluay'a büyük sürpriz! Aşklarını bir dargın bir barışık yürüten Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay'ın ilişkisi, farklı bir boyuta taşındı.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza barış sonrası ilk kez el ele Aşklarına yeniden şans veren mutlu çift İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza bir an olsun ayrılmıyor.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay bir an olsun ayrılmıyor İlişkilerine yeniden devam eden İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Demet Şener'e Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay soruldu! Cenk Küpeli ile mutlu bir evliliği olan Demet Şener; muhabirlerin sürpriz sorusu karşısında şaşırdı.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın barış yemeği Geçtiğimiz günlerde ikinci kez ayrılıp barışan Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek'teydi.
İbrahim Kutluay ve kızının alışveriş keyfi Sokağa çıkma yasağının başlamasına saatler kala görüntülenen baba-kız, birlikte alışveriş yaptı. İbrahim Kutluay, "Birkaç eksiğimizi almaya geldik, her şey yolunda çok şükür" diye konuştu.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza barıştı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile sosyetik güzel Edvina Sponza'nın ayrılığı kısa sürdü. "Bir daha barışacağımızı sanmıyorum" diyen Kutluay, Bebeköy'de sevgilisiyle yemek yedi.