İbrahim Kutluay

Edvina Sponza İbrahim Kutluay’dan şikayetçi oldu Edvina Sponza, ‘Bana şiddet uyguladı’ deyip uzaklaştırma kararı çıkarttığı eski aşkı İbrahim Kutluay ile spor salonunda karşılaştı. Sponza, kararı ihlal ettiği gerekçesiyle Kutluay’dan şikayetçi oldu.
İbrahim Kutluay ve Defne Samyeli arasında neler oluyor? İbrahim Kutluay ve Defne Samyeli cephesinde merak uyandıran iddia...
Emina Jahovic ve İbrahim Kutluay arasında neler oluyor? Emina Jahovic, geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki bir mekanda İbrahim Kutluay’la karşılaştı. Koyu bir sohbete dalan ikili, dedikodu fitilini ateşledi. Sadettin Saran ile aşk yaşayan Sırp şarkıcının İbo ile samimiyeti, ‘Aman Saran duymasın’ dedirtti.
İbrahim Kutluay süper lüks eve geri mi döndü? Demet Şener’in Cenk Küpeli ile evlenmesine günler kala, eski eşi İbrahim Kutluay’a ait olan ve 10 yıl daha oturma hakkının bulunduğu Etiler’deki evini boşalttığı ortaya çıkmış, İbrahim Kutluay'ın geçtiğimiz günlerde o eve geri taşındığı iddia edilmişti.
İbrahim Kutluay'dan gürültü kopartacak atak! Demet Şener ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza ile yollarını ayırmıştı.
İbrahim Kutluay'ın gizemli buluşması Uğruna 11 yılık eşi Demet Şener'den boşandığı Edvina Sponza ile aşkı da sona eren İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
İbrahim Kutluay'dan korumayla gezen Edvina'ya olay gönderme! Edvina Sponza ile olan olaylı aşkı geçen ay biten İbrahim Kutluay, hayatında yepyeni bir sayfa açtı