İbrahim Kutluay

Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay tatil sezonunu açtı Bayramı özel izinle gittikleri Cunda'da geçiren Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, şimdi de Çeşme'ye geçti. Çift, Ege'nin incisinde sezonu resmen açtı.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay bayramı Ayvalık'ta geçirdi Sosyetik Edvina Sponza, “En büyük hayalim Cunda’ya gitmek” dedi; İbrahim Kutluay harekete geçti. İbo, özel izinle sevgilisini bayramda Ayvalık’a götürdü.
İbrahim Kutluay ve oğluna bayram tıraşı Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün oğlu Ömer Kutluay ile birlikte Bebek'teki bir kuaförde objektiflere yansıdı. Maske takarak Corona virüse karşı önlem aldığı görülen Kutluay, soruları yanıtsız bıraktı.
İbrahim Kutluay: "Babam kalp ameliyatına girecek" Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı pazar günü Zincirlikuyu'da görüntülendi.
Edvina Sponza'nın başında sevda yelleri esiyor İbrahim Kutluay ile uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Edvina Sponza, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Çift, paket servis yapan bir kahvecide birbirlerine sarılarak sıra beklerken objektiflere yansıdı.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza Bebek'te görüntülendi Aşkları tam gaz devam eden İbrahim Kutluay ve sosyetik sevgilisi Edvina Sponza, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaptı.
İbrahim Kutluay peynir stoğu yaptı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün Arnavutköy'deydi. Bir peynircide görüntülenen İbo, 2 poşet peyniri aracına yerleştirdi.