İbrahim Kutluay

İbrahim Kutluay'ın ayrılık sevinci Uğruna evliliğini bitirdiği olay aşkı Edvina Sponza'dan ayrılan İbrahim Kutluay'ın yüzü gülüyor.
Barış Arduç gecelerde tek başına: 'Evlilik sembolik bir şey' Barış Arduç, Engin Öztürk ve İbrahim Kutluay, Bebek’te bir mekanda yemek yedi.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay'ı ihanet mi ayırdı? 45 yaşındaki eski basketbolcu İbrahim Kutluay'un, uğruna 11 yıllık evliliğini bitirdiği Edvina Sponza’yı da genç bir güzelle aldattığı iddia edildi...
İbrahim Kutluay: "Edvina ile ayrıldık" Bir dargın bir barışık ilişki sürdüren İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza yine ayrıldı. Eski milli basketbolcu, “Bir daha barışacağımızı sanmıyorum” diyerek kararlarında net olduklarını vurguladı…
Adalet Bakanlığı yeni bir nafaka düzenlemesi için düğmeye bastı! AK Parti, nafaka konusundaki düzenlemeyi raftan indirdi. Adalet Bakanlığı nafaka süresini 6 yılla kısıtlayan bir öneri getirdi. Alt sınır da 2 yıl olarak öngörüldü.
İbrahim Kutluay ve sevgilisi mekan çıkışı ayrıldı İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, önceki gün Bebek'te öğle yemeği yedi.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın hararetli konuşması İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edvina Sponza, Bebek’te görüntülendi.