Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu

İbrahim Kutluay ve eski eşi Demet Şener, çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık olmuştu.

Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu

Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer, babasının yolunda ilerliyor. Anadolu Efes altyapısında forma giyen 14 yaşındaki Ömer Kutluay, İspanyol ekibi Real Madrid Basketbol Takımı'na transfer olmuştu. 

Madrid'e giden ve geçtiğimiz gün de ilk antrenmanına çıkan Ömer Kutluay, ailesini gururlandırdı.Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu


AYRILSAK DA BERABERİZ!


13 yıllık evliliklerini 2018 yılında sancılı bir şekilde noktalayan bugünlerde çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay, oğullarının bu mutlu gününde onu yalnız bırakmadı.

Oğullarıyla birlikte Madrid'e giden ve Ömer Kutluay'ın ilk antrenmanını tribünden birlikte izleyen Şener ve Kutluay, "Ayrılsak da çocuğumuz için beraberiz" mesajı verdi.

Öte yandan Ömer Kutluay'ın eğitimini de düşünen Şener ve Kutluay, oğullarını özel okula kaydettirdi.Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu - Resim : 2


DAVALIK OLMUŞLARDI


İbrahim Kutluay eski eşi Demet Şener, ikinci kez çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık oldu. Şener, daha önce oğlu Ömer'in 50 bin TL'lik diş ücretini karşılamayan Kutluay'a icra takibi başlatmıştı.

Kutluay, eski eşi tarafından bu kez 17 yaşındaki kızları İrem Kutluay'ın sağlık giderini karşılamadığı için davalık oldu.

Şener, kızının soğuk algınlığı tedavisinin 7 bin 600 TL'lik faturasını ödemediği iddiasıyla Kutluay hakkında icra takibi başlattı. Kutluay da icra takibi durdurdu.Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu - Resim : 3


İtirazın iptalini isteyen Şener, icra takibinin devamına karar verilmesi için Aile Mahkemesi'ne dava açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasında mahkeme, eksikliklerin giderilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

SIK SIK MADRİD'E GİDECEK

Oğluyla vedalaşıp öpmelere koklamalara doyamayan Şener, duygusal anlar yaşadı.