Demet Şener


Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay sokak ortasında birbirine girdi!
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay sokak ortasında birbirine girdi! Aşkları yılan hikayesine dönen ve bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza’nın sokak ortasında birbirine girdiği iddia edildi.
Demet Şener - İbrahim Kutluay krizi yıllar sonra yeniden patlak verdi
Demet Şener - İbrahim Kutluay krizi yıllar sonra yeniden patlak verdi Demet Şener’in İbrahim Kutluay’a öfkesi dinmedi. Kendisine ihanet eden 13 yıllık eşi İbrahim Kutluay'dan 2018’de boşanan Şener, önceki akşam yanında yeni aşkı varken Kutluay ile bir mekanda denk geldi.
Cenk Küpeli kalbini güzel atlete kaptırdı
Cenk Küpeli kalbini güzel atlete kaptırdı Demet Şener'in eski kocası Cenk Küpeli'nin yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.
Demet Şener ve sevgilisinin Şile kaçamağı
Demet Şener ve sevgilisinin Şile kaçamağı Demet Şener, geçtiğimiz eylül ayında sevgilisi Tolga Arman'ın doğum gününü, "İyi ki doğdun hayat arkadaşım. İyi ki bulduk birbirimizi. Seni çok seviyorum. Hep çok mutlu olalım... Tüm hayallerimiz gerçek olsun" sözleriyle kutlamıştı.
Fraklı modeller podyumda boy gösterdi
Fraklı modeller podyumda boy gösterdi Mankenler Özge Ulusoy, Şevval Şahin, Şebnem Schaefer ve Sezgi Sena Akay, İzmir'de düzenlenen gelinlik, damatlık ve abiye fuarında podyuma çıktı.
Asena'nın defilesinde ünlü mankenler podyuma çıktı
Asena'nın defilesinde ünlü mankenler podyuma çıktı Sahnelerden terzihaneye transfer olan Asena, uzun süredir üzerinde çalıştığı koleksiyonunu sonunda görücüye çıkardı.
Demet Şener'den 'Asla affetmem' çıkışı!
Demet Şener'den 'Asla affetmem' çıkışı! Demet Şener önceki gün mutlu bir beraberlik yaşadığı sevgilisi Tolga Arman'la el ele poz verdi.