Demet Şener


Demet Şener'in aşk kahkahaları
Demet Şener'in aşk kahkahaları Geçtiğimiz günlerde Paris’e tatile giden Demet Şener ve Tolga Arman çifti İstanbul'a döndü.
Demet Şener - Tolga Arman aşkında flaş gelişme
Demet Şener - Tolga Arman aşkında flaş gelişme 44 yaşındaki eski manken Demet Şener, genç iş insanı Cenk Küpeli ile boşanmasının ardından Tolga Arman'la yeni bir birlikteliğe yelken açmıştı.
Demet Şener: "Ne ara bu kadar büyüdün?"
Demet Şener: "Ne ara bu kadar büyüdün?" Demet Şener, 2018 yılında İbrahim Kutluay ile 13 senelik evliliklerini sonlandırmıştı. Boşandıktan sonra bir süre dargınlık yaşayan İbrahim Kutluay ve Demet Şener, beş yıl sonra barışmıştı.
Cenk Küpeli'nin "damatlık davası" kapandı
Cenk Küpeli'nin "damatlık davası" kapandı Eski manken Demet Şener ile evlenirken giydiği damatlığın ücretini ödemediğini iddia eden modacı Emre Bakar’a 40 bin liralık manevi tazminat davası açan Cenk Küpeli davasından feragat etti.
Demet Şener'in gurur günü
Demet Şener'in gurur günü Tescilli güzel Demet Şener, yeğeniyle gururlandı.
Demet Şener'in mutluluktan ayakları yere basmıyor
Demet Şener'in mutluluktan ayakları yere basmıyor Demet Şener, önceki gün sevgilisi Tolga Arman ile Boğaz'da görüntülendi.
Tolga Arman'dan Demet Şener'e olay Sevgililer Günü hediyesi
Tolga Arman'dan Demet Şener'e olay Sevgililer Günü hediyesi Demet Şener geçen yaz kalbini nakliyatçı Tolga Arman’a kaptırmıştı.