Demet Şener


Demet Şener ve Cenk Küpeli birbirlerini sildi! İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza'nın ayrılık haberinin ardından henüz birkaç gün geçmişken Demet Şener ile Cenk Küpeli cephesinden ilginç bir hamle geldi.
Demet Şener cephesinden konuşulacak haber! Demet Şener sürpriz bir kararla evlendiği Cenk Küpeli'den yine sürpriz bir karar alarak boşanmıştı. Şener cephesinden yeni bir haber geldi.
İbrahim Kutluay eşyalarını toplayıp Edvina Sponza'yı terk etti! Edvina Sponza uğruna eşi Demet Şener’den boşanan İbrahim Kutluay, sosyetik sevgilisine dönmemek üzere ilişkisine noktayı koydu. Kutluay, aşkının evindeki eşyalarını da topladı.
Cenk Küpeli'den o iddiaya yanıt: "Dava açan benim!" Dün Sabah Gazetesi'nde yer alan haberde Cenk Küpeli'nin eski eşi Demet Şener ile 2019 yılındaki düğününde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar'ın, iş insanının kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı iddia edildi.
Cenk Küpeli ile Demet Şener boşandı ama 'damatlık krizi' devam ediyor! Cenk Küpeli, “Damatlığın parasını ödemedi” şeklinde demeç veren modacı Emre Bakar’a 40 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Demet Şener’den boşanan Cenk Küpeli ayrılık acısı çekiyor Demet Şener’den 12 Ocak’ta boşanan Cenk Küpeli, dün İstanbul’da tek başına fotoğrafını paylaştı.
Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli 'gözde bekar' oldu! Demet Şener aşkıyla magazin gündemine gelen Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerdeki sürpriz boşanmayla da çok konuşuldu.