Demet Şener


Demet Şener, İbrahim Kutluay'a taş attı! Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'a sert sözler sarf etti.
Demet Şener: "Aşkımızın evlilikten bir farkı yok" İş insanı Tolga Arman ile birlikteliği geçtiğimiz Temmuz ayında Bodrum'da belgelenen Demet Şener, gazetecilerin 'evlilik' sorusuna yanıt verdi. Eski manken, "Böyle mutluyuz, gönülden bir bağ olunca onun bir farkı olmuyor" dedi.
Demet Şener sosyal medyada aşka geldi 19 ay evli kaldığı Cenk Küpeli ile evli kaldığı sürede mutluluk pozlarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Demet Şener; yeni aşkı Tolga Arman ile fotoğraf paylaşmamayı tercih ediyordu.
Demet Şener yeni aşkı Tolga Arman'dan veto mu yedi? Demet Şener, eski eşi Cenk Küpeli ile ortaklığını bitirip Nişantaşı’ndaki dükkanını kapattı. İddiaya göre yeni aşkı Tolga Arman, Şener’in eski eşiyle ortaklığından rahatsız oldu.
Demet Şener'den olay İbrahim Kutluay ve Cenk Küpeli açıklamaları "Magazin Noteri" programına konuk olan Eski Türkiye Güzeli Demet Şener yaşadığı ayrılıklardan sonra neler yaşadığını anlattı.
Demet Şener mağazasını kapattı! Geçen yıl ticarete atılan Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, giyim mağazasını kapattı.
Demet Şener'den 'gerçek aşk' açıklaması Spor çıkışı Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ünlü model Demet Şener, formda ve fit olmanın sırrının doğal beslenme, spor ve tencere yemeklerinde gizli olduğunu anlattı.