Demet Şener


Cenk Küpeli eşyalarını topladı Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile aniden boşanan Cenk Küpeli, eski eşiyle yaşadığı evin önünde görüntülendi.
Kısa süren evlilik Demet Şener'e pahalıya mâl oldu! İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanan Demet Şener, iş insanı Cenk Küpeli ile 19 aylık evliliğini bitirmesi pahalıya mâl oldu.
İbrahim Kutluay'a Demet Şener'in ani boşanması soruldu Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin boşanma haberi sonrası İbrahim Kutluay, eski eşinin İstinye'de bulunan evin kapısında görüntülendi.
Demet Şener'den flaş boşanma açıklaması Genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla boşanan Demet Şener, gazetelerde boşanma nedenine ilişkin çıkan farklı iddialar üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.
Boşanma haberinin ardından baba Avni Küpeli'nden ilk tepki! Haziran 2019’da evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli, dün sabah boşandı. Boşanmanın ardından bu evliliğe başından beri karşı olan Avni Küpeli'den flaş bir atak geldi.
Demet Şener - Cenk Küpeli evliliğini bitiren gerçek sebep ne? İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'la 11 yıllık evliliği 2018'de olaylı bir şekilde biten Demet Şener, 2019'da da Cenk Küpeli ile evlenmişti.
Cenk Küpeli'den flaş boşanma açıklaması! Demet Şener ile evliliğine nokta koyan Cenk Küpeli, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.