Demet Şener


Demet Şener'in televizyon neşesi Son günlerde 'eski eşi İbrahim Kutluay ile beş yıllık küslüğünün bittiği' haberleriyle gündemde olan Demet Şener, yeni Tv programı için gazetecilerin "Hayırlı olsun" dileklerine teşekkür etti.
Demet Şener: "İbrahim'le barıştık" Beş yıldır konuşmayan İbrahim Kutluay ve Demet Şener, oğulları Ömer’in tatilde düşüp kafasını yarmasının ertesinde barıştığı söylenmişti. 44 yaşındaki eski manken, barışı doğruladı.
Demet Şener annesinin kanatları altında Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen Ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Demet Şener annesine koştu Eski Türkiye Güzeli Demet Şener sezonu Haziran ayında kızı İrem ve oğlu Ömer ile Bodrum’da açmıştı.
İbrahim Kutluay ve çocuklarının Çeşme tatili sürüyor İbrahim Kutluay, sezonu Demet Şener'le evliliğinden dünyaya gelen çocukları Ömer ve İrem ile açtı. Çeşme'de tatil yapan Kutluay, önceki gün plajda objektiflere yansıdı.
Demet Şener'den olay İbrahim Kutluay açıklaması! Eski Türkiye Güzeli Demet Şener'e uzun süre sonra eski eşi İbrahim Kutluay soruldu...
Demet Şener: "Allah kimseyi aşksız bırakmasın" Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen Ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.