Demet Şener


Demet Şener formunu koruyor
Demet Şener formunu koruyor Türkiye Eski Güzeli Demet Şener, aksatmadan spor yaparak yıllardır formunu koruyor.
Flaş iddia... Demet Şener hamile mi?
Flaş iddia... Demet Şener hamile mi? İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliği olaylı şekilde biten Demet Şener eski basketbolcu ve iş adamı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin özel bir hastanenin doğum kliniğinde görüntülenmesi hamile olduğu iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.
Demet Şener'in ağzını bıçak açmıyor!
Demet Şener'in ağzını bıçak açmıyor! Cenk Küpeli’nin ailesinin Demet Şener’e olan tavrında değişiklik yaşandı mı?... Sürpriz bir şekilde evlenen Eski Türkiye Güzeli Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin ani evliliğinin yankıları devam ediyor.
Demet Şener sade şıklığıyla dikkat çekti
Demet Şener sade şıklığıyla dikkat çekti Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Demet Şener evini sponsorlara teslim etti
Demet Şener evini sponsorlara teslim etti Geçtiğimiz ay Cenk Küpeli ile evlenen Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, yeni yuvasında reklama başladı.
Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin büyük mutluluğu
Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin büyük mutluluğu Eşi Cenk Küpeli ile mutluluğunu takipçileriyle paylaşan Eski Türkiye Güzeli Demet Şener'e beğeni ve yorum yağdı.
Demet Şener ve Cenk Küpeli: "Balayı tatilimiz inanılmazdı"
Demet Şener ve Cenk Küpeli: "Balayı tatilimiz inanılmazdı" Geçtiğimiz ay evlenen Demet Şener ile Cenk Küpeli çifti önceki gün Bebek’te el ele objektiflere yansıdı.