Demet Şener


Demet Şener: "Mutlu kadın güzel kadındır"
Demet Şener: "Mutlu kadın güzel kadındır" Yakışıklı işadamı Tolga Arman'la bir süredir mutlu bir birliktelik süren eski manken Demet Şener, bir davete katıldı.
Demet Şener ve Tolga Arman'ın romantik yemeği
Demet Şener ve Tolga Arman'ın romantik yemeği Demet Şener tutkulu bir aşk yaşadığı Tolga Arman'a olan sevgisini her fırsatta gösteriyor.
Demet Şener: "Tolga ile gönül nikahımız var"
Demet Şener: "Tolga ile gönül nikahımız var" Yaklaşık bir yıldır Tolga Arman ile birlikte olan Demet Şener, özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Demet Şener'in değişmeyen güzelliğinin sırrı '57'de gizli!
Demet Şener'in değişmeyen güzelliğinin sırrı '57'de gizli! Henüz 18 yaşındayken 1995 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında kraliçe seçildikten sonra neredeyse göz önünde büyüyen Demet Şener, yıllar geçse de hiç yaşlanmadı.
Demet Şener ve Tolga Arman otomobilde bile el ele
Demet Şener ve Tolga Arman otomobilde bile el ele Demet Şener ve sevgilisi Tolga Arman, önceki gün Tarabya'da trafikte görüntülendi.
Demet Şener havuz başından paylaştı
Demet Şener havuz başından paylaştı Demet Şener ile sevgilisi Tolga Arman tatile gidemeseler de villalarının havuzunda serinliyorlar.
Demet Şener'in İrem'i annesini solladı
Demet Şener'in İrem'i annesini solladı Güzelliği ve zarif hareketleriyle dikkat çeken İrem Kutluay, tatilde görüntülendi.