Demet Şener


Demet Şener ve eşinin araç içinde kahve sefası Demet Şener ve Cenk Küpeli önceki gün Emirgan'da araçlarının içinde kahve içerken görüntülendi.
Ünlü isimlerden Anneler Günü paylaşımları Gülben Ergen, Demet Şener, Yeşim Salkım ve İrem Derici gibi pek çok ünlü isim 'Anneler Günü'nde annelerine duygulandıran mesajlar yazdı.
Demet Şener ve eşi güneşi görünce dışarıya çıktı Eski Türkiye Güzeli Demet Şener ve eşi Cenk Küpeli günlerdir lüks villalarında kendilerini karantinaya almıştı.
Demet Şener'in huzurlu günleri Mutlu çift Demet Şener - Cenk Küpeli; ölümcül Corona virüs nedeniyle gerekmedikçe dışarıya çıkmıyor.
İbrahim Kutluay: "Çocuklarımı çok özledim" Anne Demet Şener Küpeli, kanlı bıçaklı olduğu İbrahim Kutluay'ı eşi ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı villasına sokmadığı için Kutluay, sokağa çıkma yasağına takılan çocuklarıyla görüntülü konuşarak hasret gideriyor.
Demet Şener ailesiyle güzel havanın tadını çıkardı Corona virüs salgını nedeniyle ailesiyle birlikte lüks villasından dışarıya adım atmayan Demet Şener; bahçeye çıkıp top oynadı.
Demet Şener'e eşinden romantik kutlama Dün 43 yaşına basan Eski Türkiye Güzeli Demet Şener'e genç eşi Cenk Küpeli'den romantik kutlama mesajı...