Demet Şener


Cenk Küpeli smokinin parasını ödedi mi ödemedi mi? Eski Türkiye Güzeli Demet Şener’le Haziran’da Boğaz’a nazır bir otelde evlenen Cenk Küpeli, iddiaya göre nikahta giydiği smokinin borcunu ödemedi. Cenk Küpeli dün bir açıklama yaparak "Ucuz bir reklam kampanyası" olarak ifade ettiği olaya ilişkin dava açacağını söylemişti.
Cenk Küpeli'den 'Parayı ödemedi' iddiasına yanıt! 2019'un Haziran ayında Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli, düğün günü giydiği simokinin parasını ödemediği iddiası ile gündeme gelmişti...
Demet Şener'den yakın dostlarına hediye yağmuru Eski manken Demet Şener, lüks AVM'de objektiflere yansıdı.
Demet Şener yılbaşı planını açıkladı Güzelliği ve zarif hareketleriyle hayranlık uyandıran Demet Şener, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Eski Türkiye Güzeli, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.
Demet Şener'in eşi Cenk Küpeli hakkında olay iddia! 2019'un Haziran ayında Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli, düğün günü giydiği simokinin parasını ödemediği iddiası ile gündeme geldi.
Demet Şener İstanbul'a döndü Demet Şener çocukları İrem - Ömer Kutluay ve eşi Cenk Küpeli ile birlikte gittiği İngiltere'nin başkenti Londra'dan döndü.
Demet Şener Londra'da çiçek açtı Demet Şener Küpeli, soluğu ailesiyle Londra'da aldı.