Demet Şener

Demet Şener 25 yıl önce çekilen fotoğrafı paylaştı Mart ayında iş insanı Cenk Küpeli ile boşanmasının ardından Tolga Arman'la yeni bir aşka yelken açan Demet Şener, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Demet Şener: "İbrahim Kutluay ile görüşmek zorundayız" Demet Şener, önceki gün spor hocasıyla Bebek’te görüntülendi. Kuaför sonrası yemek yemeye gittiğini söyleyen Şener, "Çok yoğunum, işler başladı” dedi.
Cenk Küpeli yanındaki kızları bırakıp kaçtı Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, iki genç kadınla Emirgan’da görüntülendi. Cenk Küpeli, gazetecileri görünce kız arkadaşlarını bırakıp kaçtı.
Demet Şener yeni aşkı sorulunca böyle söyledi: "Bence sonuca bakalım" Ünlü manken Demet Şener Harbiye’deki Lütfi Kırdar’da düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı’na konuşmacı olarak katıldı.
İbrahim Kutluay'a Berrak Tüzünataç ve Demet Şener soruldu İbrahim Kutluay ile Berrak Tüzünataç’ın aşk yaşadığı iddiası magazin gündeminin en çok konuşulanları arasına girdi. Sosyetik Edvina Sponza ile olan ilişkisini sonlandıran milli basketbolcu İbrahim Kutluay Tüzünataç ile aşk yaşadığı haberlerine açıklık getirdi.
Demet Şener ile Tolga Arman'ın aşk hikayesi nerede ve nasıl başladı? Cenk Küpeli'den boşandıktan sonra eski eşi İbrahim Kutluay'la barışması beklenen Demet Şener, sağ gösterip sol vurdu. Bir dönemin ünlü mankeni, iş insanı Tolga Arman'la yeni bir aşka yelken açtı.
İbrahim Kutluay ve Berrak Tüzünataç'ın Emirgan kaçamağı Edvina Sponza ile aşkını bitiren eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın, önceki gün güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’la Emirgan’da sarmaş dolaş eğlendiği iddia edildi.