Demet Şener

Demet Şener yeni aşkıyla gecelerde görüntülendi
Demet Şener yeni aşkıyla gecelerde görüntülendi İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'dan sonra ikinci evliliğini yaptığı Cenk Küpeli'den de boşanan eski manken Demet Şener, yeni aşkı Tolga Arman ile birlikte görüntülendi.
Demet Şener'in yeni aşk coşkusu
Demet Şener'in yeni aşk coşkusu Eski manken Demet Şener, iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin geçtiğimiz hafta Bodrum'da birlikte tatil yaptığı ortaya çıktı.
Demet Şener'in yeni aşkıyla ilk fotoğrafı!
Demet Şener'in yeni aşkıyla ilk fotoğrafı! Demet Şener, yeniden aşka geldi. İkinci evliliğini yaptığı Cenk Küpeli'den Ocak ayında boşanan güzel model, daha sonra eski eşi İbrahim Kutluay'la yakınlaşmıştı. İki çocuğunun babası olan Kutluay için, "Ona kızgınlığım kalmadı" diyen Şener, herkesi şaşırtmıştı.
Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı!
Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı! Ocak ayında 19 aylık eşi Cenk Küpeli ile anlaşmalı olarak boşanan Demet Şener, yeni bir aşka yelken açtı!
Demet Şener'in çocuklarıyla paylaşımına rekor beğeni
Demet Şener'in çocuklarıyla paylaşımına rekor beğeni Demet Şener instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.
Demet Şener Bodrum kaçamağında sobelendi!
Demet Şener Bodrum kaçamağında sobelendi! Eski manken Demet Şener, İstanbul'daki işlerine ara verip Bodrum kaçamağı yaptı.
Demet Şener'in televizyon neşesi
Demet Şener'in televizyon neşesi Son günlerde 'eski eşi İbrahim Kutluay ile beş yıllık küslüğünün bittiği' haberleriyle gündemde olan Demet Şener, yeni Tv programı için gazetecilerin "Hayırlı olsun" dileklerine teşekkür etti.