Demet Şener

Cenk Küpeli ile Demet Şener boşandı ama 'damatlık krizi' devam ediyor! Cenk Küpeli, “Damatlığın parasını ödemedi” şeklinde demeç veren modacı Emre Bakar’a 40 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Demet Şener’den boşanan Cenk Küpeli ayrılık acısı çekiyor Demet Şener’den 12 Ocak’ta boşanan Cenk Küpeli, dün İstanbul’da tek başına fotoğrafını paylaştı.
Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli 'gözde bekar' oldu! Demet Şener aşkıyla magazin gündemine gelen Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerdeki sürpriz boşanmayla da çok konuşuldu.
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı 2019 yılında Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz günlerde evliliğini noktalayan Demet Şener magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay'a 'Evlenelim' baskısı! Demet Şener’in boşanmasıyla Edvina Sponza’yı evlilik aşkı sardı. İbrahim Kutluay’a nikah masasına oturmak için baskı yaptığı iddia edilen sosyetik güzel, Kutluay’ın Şener’le oturduğu villaya da gözünü dikti.
Demet Şener yalnızlığıyla baş başa Cenk Küpeli ile boşanan Demet Şener önceki gün kar keyfini tek başına çıkardı.
Cenk Küpeli kederde Demet Şener kariyerde! Salı günü sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener ile Cenk Küpeli, önceki gün bir araya geldi.