Demet Şener

Demet Şener markasının hikayesini anlattı
Demet Şener markasının hikayesini anlattı “Markamız için kamera karşısında geçtiğimde, kumaş seçiminden tüm üretim süreçlerine kadar işin bizzat karar verici konumunda olduğum için çok farklı bir heyecan içerisinde oluyorum.”
İrem Kutluay annesinin boyuna yetişti
İrem Kutluay annesinin boyuna yetişti Eski manken Demet Şener Küpeli ile kızı İrem Kutluay, önceki gün İstinyePark'ta gezerken görüntülendi.
Adalet Bakanlığı yeni bir nafaka düzenlemesi için düğmeye bastı!
Adalet Bakanlığı yeni bir nafaka düzenlemesi için düğmeye bastı! AK Parti, nafaka konusundaki düzenlemeyi raftan indirdi. Adalet Bakanlığı nafaka süresini 6 yılla kısıtlayan bir öneri getirdi. Alt sınır da 2 yıl olarak öngörüldü.
Demet Şener ve eşi Cenk Küpeli 'Maşallah' dedirtti
Demet Şener ve eşi Cenk Küpeli 'Maşallah' dedirtti Demet Şener Küpeli ile eşi Cenk Küpeli yayınladıkları son fotoğraflarıyla beğeni topladı.
Demet Şener'den vegan kumaştan kıyafet
Demet Şener'den vegan kumaştan kıyafet Tescilli güzel Demet Şener adını verdiği giyim markasının yeni koleksiyonunda vegan kumaşlar kullandı.
Demet Şener hiç bir masraftan kaçınmadı!
Demet Şener hiç bir masraftan kaçınmadı! Cenk Küpeli ile mutlu bir evlilik sürdüren tescilli güzel Demet Şener bir servet harcadı.
Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin AVM turu
Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin AVM turu Kısa bir süre mağazaları gezen mutlu çift, daha sonra öğle yemeği yedi.