Demet Şener

Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli 'gözde bekar' oldu!
Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli 'gözde bekar' oldu! Demet Şener aşkıyla magazin gündemine gelen Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerdeki sürpriz boşanmayla da çok konuşuldu.
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı 2019 yılında Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz günlerde evliliğini noktalayan Demet Şener magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay'a 'Evlenelim' baskısı!
Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay'a 'Evlenelim' baskısı! Demet Şener’in boşanmasıyla Edvina Sponza’yı evlilik aşkı sardı. İbrahim Kutluay’a nikah masasına oturmak için baskı yaptığı iddia edilen sosyetik güzel, Kutluay’ın Şener’le oturduğu villaya da gözünü dikti.
Demet Şener yalnızlığıyla baş başa
Demet Şener yalnızlığıyla baş başa Cenk Küpeli ile boşanan Demet Şener önceki gün kar keyfini tek başına çıkardı.
Cenk Küpeli kederde Demet Şener kariyerde!
Cenk Küpeli kederde Demet Şener kariyerde! Salı günü sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener ile Cenk Küpeli, önceki gün bir araya geldi.
Cenk Küpeli eşyalarını topladı
Cenk Küpeli eşyalarını topladı Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile aniden boşanan Cenk Küpeli, eski eşiyle yaşadığı evin önünde görüntülendi.
Kısa süren evlilik Demet Şener'e pahalıya mâl oldu!
Kısa süren evlilik Demet Şener'e pahalıya mâl oldu! İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanan Demet Şener, iş insanı Cenk Küpeli ile 19 aylık evliliğini bitirmesi pahalıya mâl oldu.