Demet Şener

Demet Şener yeni aşkı sorulunca böyle söyledi: "Bence sonuca bakalım"
Demet Şener yeni aşkı sorulunca böyle söyledi: "Bence sonuca bakalım" Ünlü manken Demet Şener Harbiye’deki Lütfi Kırdar’da düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı’na konuşmacı olarak katıldı.
İbrahim Kutluay'a Berrak Tüzünataç ve Demet Şener soruldu
İbrahim Kutluay'a Berrak Tüzünataç ve Demet Şener soruldu İbrahim Kutluay ile Berrak Tüzünataç’ın aşk yaşadığı iddiası magazin gündeminin en çok konuşulanları arasına girdi. Sosyetik Edvina Sponza ile olan ilişkisini sonlandıran milli basketbolcu İbrahim Kutluay Tüzünataç ile aşk yaşadığı haberlerine açıklık getirdi.
Demet Şener ile Tolga Arman'ın aşk hikayesi nerede ve nasıl başladı?
Demet Şener ile Tolga Arman'ın aşk hikayesi nerede ve nasıl başladı? Cenk Küpeli'den boşandıktan sonra eski eşi İbrahim Kutluay'la barışması beklenen Demet Şener, sağ gösterip sol vurdu. Bir dönemin ünlü mankeni, iş insanı Tolga Arman'la yeni bir aşka yelken açtı.
İbrahim Kutluay ve Berrak Tüzünataç'ın Emirgan kaçamağı
İbrahim Kutluay ve Berrak Tüzünataç'ın Emirgan kaçamağı Edvina Sponza ile aşkını bitiren eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın, önceki gün güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’la Emirgan’da sarmaş dolaş eğlendiği iddia edildi.
Demet Şener yeni aşkıyla gecelerde görüntülendi
Demet Şener yeni aşkıyla gecelerde görüntülendi İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'dan sonra ikinci evliliğini yaptığı Cenk Küpeli'den de boşanan eski manken Demet Şener, yeni aşkı Tolga Arman ile birlikte görüntülendi.
Demet Şener'in yeni aşk coşkusu
Demet Şener'in yeni aşk coşkusu Eski manken Demet Şener, iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin geçtiğimiz hafta Bodrum'da birlikte tatil yaptığı ortaya çıktı.
Demet Şener'in yeni aşkıyla ilk fotoğrafı!
Demet Şener'in yeni aşkıyla ilk fotoğrafı! Demet Şener, yeniden aşka geldi. İkinci evliliğini yaptığı Cenk Küpeli'den Ocak ayında boşanan güzel model, daha sonra eski eşi İbrahim Kutluay'la yakınlaşmıştı. İki çocuğunun babası olan Kutluay için, "Ona kızgınlığım kalmadı" diyen Şener, herkesi şaşırtmıştı.