Demet Şener

İbrahim Kutluay'a büyük sürpriz!
İbrahim Kutluay'a büyük sürpriz! Aşklarını bir dargın bir barışık yürüten Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay'ın ilişkisi, farklı bir boyuta taşındı.
Demet Şener mağaza açtığına pişman mı oldu?
Demet Şener mağaza açtığına pişman mı oldu? Demet Şener, Corona virüs sebebiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen yeni mağazasını açtığına pişman olmadığını söyledi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli hastane çıkışı görüntülendi
Demet Şener ve Cenk Küpeli hastane çıkışı görüntülendi Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, önceki gün eşi Cenk Küpeli ile birlikte Maslak'taki özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı.
Demet Şener'e Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay soruldu!
Demet Şener'e Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay soruldu! Cenk Küpeli ile mutlu bir evliliği olan Demet Şener; muhabirlerin sürpriz sorusu karşısında şaşırdı.
Demet Şener: "Cenk evde her işi yapar"
Demet Şener: "Cenk evde her işi yapar" Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Cilt bakımı yaptıran 43 yaşındaki Şener, makyajsız haliyle görüntülendi.
Demet Şener'e Demet Akalın'ın sözleri soruldu!
Demet Şener'e Demet Akalın'ın sözleri soruldu! Tescilli güzel Demet Şener’e katıldığı bir etkinlikte Demet Akalın ‘İnsan, bir erkeğin gücünü hissediyor’ sözü hatırlatıldı.
Demet Şener'in mutlu günü
Demet Şener'in mutlu günü İstanbul markasıyla hazır giyim sektörüne giren Demet Şener, ikinci mağazasını Nişantaşı’nda açtı.