Demet Şener

Demet Şener: "Bu böyle gitmez dedim" Tescilli güzel Demet Şener samimi açıklamalarda bulundu.
Demet Şener yeni haberi sosyal medyada duyurdu! Cenk Küpeli ile mutlu bir evliliği olan Demet Şener, sosyal medya hesabından yeni bir gelişmeyi takipçileriyle paylaştı.
İbrahim Kutluay'a büyük sürpriz! Aşklarını bir dargın bir barışık yürüten Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay'ın ilişkisi, farklı bir boyuta taşındı.
Demet Şener mağaza açtığına pişman mı oldu? Demet Şener, Corona virüs sebebiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen yeni mağazasını açtığına pişman olmadığını söyledi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli hastane çıkışı görüntülendi Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, önceki gün eşi Cenk Küpeli ile birlikte Maslak'taki özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı.
Demet Şener'e Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay soruldu! Cenk Küpeli ile mutlu bir evliliği olan Demet Şener; muhabirlerin sürpriz sorusu karşısında şaşırdı.
Demet Şener: "Cenk evde her işi yapar" Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Cilt bakımı yaptıran 43 yaşındaki Şener, makyajsız haliyle görüntülendi.