Demet Şener

Demet Şener'den birbirinden renkli pozlar Eski manken Demet Şener, bir giyim firması için poz verdi.
Demet Şener hayranlarına el salladı! Demet Şener ve eşi Cenk Küpeli, güzel havayı yürüyüş yaparak değerlendirdi. Yürüyüş esnasında kendilerini fark eden hayranlarının, "Harikasınız, sizi seviyoruz" cümlelerine Şener, el sallayarak teşekkür etti.
İbrahim Kutluay'dan Demet Şener'e 'fotoğraf' mesajı! Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, çocuklarıyla aşkı Edvina Sponza’nın görüntü vermesine karşı! Demet Şener, şimdiki eşi Cenk Küpeli ve çocuklarıyla görüntü verse de İbrahim Kutluay, önceki akşam Bodrum’da yine kural bozmadı.
Demet Şener takipçilerine akıl danıştı İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşandıktan sonra Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener, takipçilerine eviyle ilgili soru sordu.
Demet Şener ‘istenmeyen gelin’ depresyonunda mı? İş adamı eşi Cenk Küpeli’nin ailesi tarafından bir türlü kabul edilmeyen Demet Şener’in, moralinin çok bozuk olduğu öne sürüldü.
Demet Şener formunu koruyor Türkiye Eski Güzeli Demet Şener, aksatmadan spor yaparak yıllardır formunu koruyor.
Flaş iddia... Demet Şener hamile mi? İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliği olaylı şekilde biten Demet Şener eski basketbolcu ve iş adamı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin özel bir hastanenin doğum kliniğinde görüntülenmesi hamile olduğu iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.