Demet Şener

Demet Şener sert çıktı: "Adını bile duymak istemiyorum"
Demet Şener sert çıktı: "Adını bile duymak istemiyorum" Eski Türkiye Güzeli Demet Şener'den çok konuşulacak açıklama...
Ölümden dönen Demet Şener hizmetliyi affetti
Ölümden dönen Demet Şener hizmetliyi affetti Evinde bardağın içindeki kürdanı yutarak büyük tehlike atlatan Demet Şener, “Bağırsağımı deldiği için çok kan kaybetmişim. Evdeki hizmetli kürdanı bardağın içine atmış. Korkusundan bana söyleyememiş. Kötü niyeti olamaz” diyerek çalışanını affettiğini açıkladı.
Demet Şener muhabirlerin ricasını kırmadı
Demet Şener muhabirlerin ricasını kırmadı Kendi giyim mağazasını açarak iş dünyasına giriş yapan eski model Demet Şener geçtiğimiz gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.
Cenk Küpeli'den Demet Şener'e nazar boncuklu ve kalpli yorum
Cenk Küpeli'den Demet Şener'e nazar boncuklu ve kalpli yorum Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin mutlu evliliği ani bir kararla bitmişti.
Demet Şener'in hızına yetişilemiyor
Demet Şener'in hızına yetişilemiyor Mutlu bir evlilikleri olduğunu dile getirdiği genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla ayrılan tescilli güzel Demet Şener'in hızına yetişilemiyor.
İrem Kutluay annesi Demet Şener'in boyunu geçti
İrem Kutluay annesi Demet Şener'in boyunu geçti Kızı İrem Kutluay ile birlikte alışveriş merkezinde görüntülenen eski model Demet Şener,neşeli halleriyle dikkat çekti.
Demet Şener takipçilerine geçmişi hatırlattı
Demet Şener takipçilerine geçmişi hatırlattı Her açıklamasında mutlululuğunu dile getirdiği Cenk Küpeli ile evliliğini sürpriz bir kararla bitiren Demet Şener takipçilerine geçmişi hatırlattı.