Demet Şener

İbrahim Kutluay ve Demet Şener'e kaderin oyunu! Demet Şener’in yüzü, Haziran’da evlendiği Cenk Küpeli sayesinde gülüyor. Şener’in ihanet iddiasıyla boşandığı İbrahim Kutluay ise eski aşkı Edvina Sponza yüzünden sıkıntıda.
Demet Şener - Cenk Küpeli çiftinden kısa bir mola Eşi Cenk Küpeli ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Şener, evliliğinin dördüncü ayında pasta kesmişti.
Demet Şener'den dördüncü ay kutlaması Eşi Cenk Küpeli ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Şener, evliliğinin dördüncü ayında pasta kesti.
Demet Şener neden 'Benzetenler haklı' dedi? Eski Türkiye Güzeli Demet Şener; neşeli pazar günü paylaşımlarıyla dikkat çekti.
Demet Şener'in paylaşımı heyecan yarattı! Eski Türkiye Güzeli Demet Şener'in takipçileri; Şener'in son paylaşımına beğeni yağdırdı. İşte sosyal medyada heyecan yaratan o paylaşım...
Demet Şener'den flaş 'bebek' açıklaması! Demet Şener konuk olduğu programda hem eşi Cenk Küpeli ile nasıl tanıştıklarını anlattı hem de "Yeniden anne olma düşüncen var mı?" sorusuna yanıt verdi.
Demet Şener: "Bizim için en özel yerde" Haziran'da Hotel Les Ottomans'da dünyaevine giren Demet Şener ile Cenk Küpeli, dün nikahlarının kıyıldığı otele gitti.