Demet Şener

Demet Şener tatili yarıda kesmek zorunda kaldı Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, çocuklarıyla birlikte çıktığı tatili kısa kesmek zorunda kaldı.
Demet Şener ticareti çok sevdi Geçen yıl kendi ismini taşıyan bir giyim markası yaratan Demet Şener, bu kez de güzellik için kolları sıvadı.
Demet Şener'den sürpriz Cenk Küpeli açıklaması! Tescilli güzel Demet Şener, önceki gün Nişantaşı'ndaki ofisinden çıkarken görüntülendi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli ikinci kez nikah masasına mı oturuyor? Cenk Küpeli'nin geçen hafta Demet Şener'in Nişantaşı'ndaki ofisine gitmesi ve Boğaz'da birlikte görülmeleri dedikoduları alevlendirmişti.
Nişantaşı'nda görüntülenen Cenk Küpeli neden panikledi? İş insanı Cenk Küpeli ile eski manken Demet Şener, 1,5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.
Demet Şener ani boşanmanın ardından ilk kez bu kadar net konuştu Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, ikinci evliliğini genç isim Cenk Küpeli ile yapmış; sürpriz başlayan evlilik sürpriz şekilde nihayetlenmişti.
Demet Şener 44. yaşına bekar girdi Büyük mutluluk yaşadıklarını her fırsatta dile getirdiği genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla boşanan Demet Şener, yeni yaşına bekar girdi.