Demet Şener

Demet Şener: "Yarışmada birkaç güzel kız vardı..."
Demet Şener: "Yarışmada birkaç güzel kız vardı..." Demet Şener, önceki gün katıldığı bir açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Demet Şener'in İrem paylaşımına beğeni yağdı
Demet Şener'in İrem paylaşımına beğeni yağdı Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, jüri üyesi olduğu Miss Turkey 2022'ye kızı İrem ile birlikte katıldı.
Demet Şener: "İşlerini düzgün yaparlarsa bu işte para çok"
Demet Şener: "İşlerini düzgün yaparlarsa bu işte para çok" Deneyimli model Demet Şener, çocuklarının sosyal medyaya yönelmesine sıcak bakıyor.
Demet Şener: "Manken olmasaydım mimar olurdum"
Demet Şener: "Manken olmasaydım mimar olurdum" Bu yıl 22.si düzenlenen Miss&Mr Model of Türkiye'nin galası önceki akşam gerçekleşti.
Demet Şener: "Mutlu kadın güzel kadındır"
Demet Şener: "Mutlu kadın güzel kadındır" Yakışıklı işadamı Tolga Arman'la bir süredir mutlu bir birliktelik süren eski manken Demet Şener, bir davete katıldı.
Demet Şener ve Tolga Arman'ın romantik yemeği
Demet Şener ve Tolga Arman'ın romantik yemeği Demet Şener tutkulu bir aşk yaşadığı Tolga Arman'a olan sevgisini her fırsatta gösteriyor.
Demet Şener: "Tolga ile gönül nikahımız var"
Demet Şener: "Tolga ile gönül nikahımız var" Yaklaşık bir yıldır Tolga Arman ile birlikte olan Demet Şener, özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.