Demet Şener

Demet Şener: "Sevgilimle vahim durumdayız"
Demet Şener: "Sevgilimle vahim durumdayız" Manken Demet Şener, Cenk Küpeli’den boşandı. Ancak kalbini kapatmadı. Tolga Arman’la aşk yaşamaya başladı. Duygularını şöyle anlattı: "Vahim durumdayız! İlk kez böyle oldum. Bu yaşta aşk daha anlamlı..."
Demet Şener sevgilisinin kızı için kesenin ağzını açtı
Demet Şener sevgilisinin kızı için kesenin ağzını açtı 44 yaşındaki eski manken Demet Şener, önceki gün İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı.
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!'
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!' Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la 13 yıl, iş insanı Cenk Küpeli'yle 19 ay evli kalan ve son dönemde Tolga Arman'la aşk yaşayan Demet Şener, önceki gün sevgilisiyle objektif karşısına geçti. Şener, Arman'a, "Sonsuz aşkım..." sözleriyle seslendi.
Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli Kuruçeşme'de sobelendi!
Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli Kuruçeşme'de sobelendi! Demet Şener'in Ocak ayında boşandığı Cenk Küpeli, nispet turuna çıktı.
Demet Şener: "Her şey çok güzel gidiyor"
Demet Şener: "Her şey çok güzel gidiyor" Demet Şener, önceki gün alışveriş turunda objektiflere yansıdı.
Demet Şener'in Tolga Arman neşesi
Demet Şener'in Tolga Arman neşesi Tolga Arman ile mutlu bir beraberlik yaşayan Demet Şener; hayli neşeli ve enerjik halleriyle objektiflere yansıdı.
Demet Şener defteri kapattı!
Demet Şener defteri kapattı! İki kez nikah masasına oturan Demet Şener, artık evlilik defterini kapattı. Cenk Küpeli’den boşandıktan sonra Tolga Arman’la aşk yaşayan Şener, “Böyle mutluyum. Kağıt üzerinde evli olmak bir şey değiştirmiyor” dedi.