İpek Açar ile Alper Kömürcü'nün bebeklerine verecekleri isim gündem oldu

2019'da evlenen İpek Açar ile Alper Kömürcü, şimdilerde anne ve baba olacak olmanın heyecanı yaşıyor. 4'üncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan Kömürcü, oğullarına verecekleri ismi de açıkladı.

İpek Açar ile Alper Kömürcü'nün bebeklerine verecekleri isim gündem oldu

2019'da evlenen İpek Açar ile Alper Kömürcü, 3 yıl önce evlat edinmek için başvuruda bulunmuştu.


İpek Açar ile Alper Kömürcü'nün bebeklerine verecekleri isim gündem oldu


Çift, kendilerine sıra gelmesini beklerken İpek Açar, bu sırada hamile olduğunu öğrenmişti.İpek Açar ile Alper Kömürcü'nün bebeklerine verecekleri isim gündem oldu - Resim : 2


Erkek çocuk bekleyen 47 yaşındaki İpek Açar ile 42 yaşındaki Alper Kömürcü, doğumdan sonra evlatlık başvurusunu geri çekeceklerini açıklamıştı.

"HAYAT BİZİM YAŞLARIMIZDA ÇOK HIZLANIYOR"

Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan ikili, evlilik yıl dönümlerini kutladı. Kömürcü, "Hayat bizim yaşlarımızda çok hızlanıyor. Her anına sıkı sıkı tutunduğum hayatımın en güzel 4 senesini yaşadım seninle. Seninle geçirdiğim her gün hayatamı daha özel ve anlamlı kılıyor" ifadelerini kullandı.

OĞULLARININ ADINI AÇIKLADI

Ayrıca oğullarına verecekleri ismi de açıklayan Kömürcü, "Canımız, bir tanemiz Aslı Gönül'ümüz ve Allah nasip ederse minik Ömer Alp'imizle birlikte daha nice 4'lere, 44'lere inşallah. Seni çok seviyorum" dedi.


İpek Açar ile Alper Kömürcü'nün bebeklerine verecekleri isim gündem oldu - Resim : 3


Oğullarının adını açıklamaları sosyal medyada gündem olan Açar da eşine kalp emojileriyle yanıt verdi.