İpek Açar


İpek Açar'dan Beste Açar'a şoke eden yanıt!
İpek Açar'dan Beste Açar'a şoke eden yanıt! 2015 yılında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Kayahan'ın kızı Beste Açar, evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanan İpek Açar'a tepki gösterdi.
Beste Açar, İpek Açar'a ağzına geleni söyledi!
Beste Açar, İpek Açar'a ağzına geleni söyledi! 2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'ın kızı Beste Açar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla; evlenmesine rağmen soyadını kullanan babasının eski eşi İpek Açar'a sert tepki gösterdi.
İpek Açar hem sevinci hem de acıyı bir arada yaşadı
İpek Açar hem sevinci hem de acıyı bir arada yaşadı Ünlü sanatçı İpek Açar 11 Haziran’da hem sevinci, hem de acıyı yaşadı.
Aslı Gönül annesi İpek Açar'a vokal yaptı
Aslı Gönül annesi İpek Açar'a vokal yaptı İpek Açar, yeni teklisi "Masal Kuşu" ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda 2015 yılında vefat eden Kayahan için her yıl düzenlenen ‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri, bu sene de pandemi nedeniyle gerçekleşmeyecek.
Kayahan ve İpek Açar'ın kızlarının son görüntüsü şaşırttı
Kayahan ve İpek Açar'ın kızlarının son görüntüsü şaşırttı 1999 yılında kendisi gibi müzisyen olan İpek Açar'la dünayevine giren merhum sanatçı Kayahan'ın bu evliliğinden Aslı Gönül Açar adını verdiği kızı dünyaya geldi. Ünlü çiftin kızları son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.
Suat Suna’dan Sevgililer Günü’ne özel konser
Suat Suna’dan Sevgililer Günü’ne özel konser Aşk şarkılarının vazgeçilmez sesi Suat Suna, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel online konser etkinliği ile sevenleriyle buluşuyor.