İpek Açar


Irmak Arıcı: "Babam 'Bir daha bu eve gelemezsin!' dedi"
Irmak Arıcı: "Babam 'Bir daha bu eve gelemezsin!' dedi" Mustafa Ceceli ile düet yaptığı 'Mühür' ile adını duyuran Irmak Arıcı, şarkıcı olmak istediğini ailesine anlattığında karşılaştığı tepkiyi anlattı.
Ayla Çelik köy evi satın aldı
Ayla Çelik köy evi satın aldı Sanatçı Ayla Çelik, Artvin'den köy evi aldığını söyledi. Zaman zaman İstanbul'un karmaşasından kaçan Çelik, soluğu doğada alıyor.
Suat Suna: "İkinci babamı kaybettim"
Suat Suna: "İkinci babamı kaybettim" İpek Açar’ın programı ‘İpek Yolu’nun konuğu Suat Suna oldu.
İpek Açar Kömürcü: "Soyadı konusu en çok Aslı Gönül'ü üzdü"
İpek Açar Kömürcü: "Soyadı konusu en çok Aslı Gönül'ü üzdü" Merhum Kayahan'ın kızı Beste Açar, sosyal medya hesabından İpek Açar Kömürcü'nün Açar soyadının üzerini karalayarak; bu soyadını artık kullanmaması gerektiğini İpek Tüter Kömürcü olarak anılması gerektiğini söylemişti. İpek Açar, Beste Açar'ın bu çıkışının en çok Aslı Gönül Açar'ı üzdüğünü söyledi.
Yeliz: "Sel Suyu şarkısını ne zaman okusam su baskını yaşanıyor"
Yeliz: "Sel Suyu şarkısını ne zaman okusam su baskını yaşanıyor" Sanatçı Yeliz, İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan 'İpek Yolu' programına konuk oldu.
Kayahan ve İpek Açar'ın kızı Aslı Gönül 22 yaşına bastı
Kayahan ve İpek Açar'ın kızı Aslı Gönül 22 yaşına bastı Son günlerde Beste Açar ile yaşadığı polemikle gündeme gelen şarkıcı İpek Açar Kömürcü'nün, 2015 yılında hayatını kaybeden Kayahan ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aslı Gönül Açar 22 yaşına bastı.
İpek Açar bilinmeyen gerçeği itiraf etti: "Evladımı aylardır göremiyorum"
İpek Açar bilinmeyen gerçeği itiraf etti: "Evladımı aylardır göremiyorum" İpek Açar ve Alper Kömürcü 2017 yılından bu yana süren birlikteliklerini geçtiğimiz yıl evlilikle taçlandırmıştı.