İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması: "Sırtıma alıp, geleceğim"

İrem Derici, kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile aşk yaşadığı yönündeki iddialara yanıt verdi.

İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması: "Sırtıma alıp, geleceğim"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Harbiye konseri önceki konuşan İrem Derici, görsel şovlar ve sahnesi için büyük para harcadığını anlattı.

Sahneden kazandığını yine işine yatırdığını söyleyen Derici, "450 bin lira harcadım. Ben hiçbir zaman yatlar, katlar, kolunda pırlantalar, altında son model arabaları olan bir tip olmadım. Yıllardır aynı arabayı kullanıyorum. Böyle maddiyatta gözüm olmadı. Kazanayım ki işime yatırayım diye düşündüm hep kliplerimde, şarkılarımda, sahnelerimde... Pandemiden sonra çıktığım tüm sahne ve konser paralarımı, üzerine cebimden de koyup, buraya yatırdım. Bunu yapmazsam rahat uyuyamam, bu benim işime saygımdır." şeklinde konuştu.

"HAYATIMDA BİRİ OLURSA SIRTIMA ALIP, GELECEĞİM!"

Konser öncesi Belevi'nin, İrem Derici için gönderdiği ve üzerinde "Tüm hayallerin bugün gibi gerçek olsun" yazılı çiçek buketi kulis önünde gözlerden kaçmadı.

Kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile adının aşk dedikodularına karıştığı iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Derici, arkadaş olduklarını ve aynı basın danışmanıyla çalıştıklarını belirtti.

İrem Derici, "Yakıştırmanız çok tatlı ama her seferinde aynı cevabı vermek yordu. Hayatımda biri olursa sırtıma alıp, geleceğim kurbanlık koyun gibi..." açıklamasında bulundu.