"Kaan Demirağ'ın babası Aslışah Alkoçlar'ı sevmiyor" iddiası!

Özel hayatıyla sık sık magazin gündemine gelen Aslışah Alkoçlar, Şubat'ta hayatını ani bir kararla genç iş adamı Kaan Demirağ ile birleştirmişti.

Yeşilçam'ın efsane güzellerinden Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'ın beklenildiği gibi yaz aylarında evlenmek yerine neden aniden evlendiği merak konusu olurken; bir süre önce ise hamileliğinin düğünü hızlandırdığı ortaya çıktı.

Herkes bebek haberini konuşurken sosyetenin gündeminde ise Alkoçlar'ın 'istenmeyen gelin' olduğu iddiası var… Dedikoduları alevlendiren ise Kaan Demirağ'ın babası Hakan Bey'in kız isteme ve nişan töreniyle düğünde yer almamasıydı. İddiaya göre Aslışah Alkoçlar'ı ailesinden babası değil genç iş adamının atının seyisi istedi. 

HD markasının yaratıcısı Hakan Demirağ, ısrarlara rağmen çiftin düğününe de katılmadı. Nikah töreninden basına yansıyan toplu aile fotoğraflarında da başarılı iş adamının bulunmaması iddiaları güçlendirdi.

Bu arada yine kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre baba Hakan Demirağ, Aslışah Alkoçlar'ın magazinsel bir figür olmasından rahatsız oldu ve bu nedenle evliliğe sıcak bakmadı. Baba ile oğul arasındaki ipler de bu nedenle gerilirken; yine iddiaya göre bebek haberi de şimdilik Hakan Bey'i yumuşatmadı.

Evlendiği sırada hamile olduğu ortaya çıkan Aslışah Alkoçlar'ın bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Demirağ Ailesi'ne gelecek erkek torun da baba Hakan Demirağ'ın gönlünü alamadı.

Genç çiftin, düğünde çekilen aile fotoğrafında baba Hakan Demirağ'ın bulunmaması da iddiaları güçlendirdi.

Baba ile oğul, Alkoçlar hayatlarına girmeden önce çok yakın ilişkiler içerisindeydi.

TAKVİM GAZETESİ