Aslışah Alkoçlar


Yeni gelin Aslışah Alkoçlar: "Uzak durun bizden" Geçen hafta evlenen Aslışah Alkoçlar-Kaan Demirağ çifti, önceki gün Tarabya sahilinde görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar gelinliğinde Hülya Koçyiğit'ten esinlenmiş 23 Kasım'da müjdelediğim gibi; Mart'tan bu yana flört eden Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ, cuma günü vuslata erdi.
Aslışah evlenir evlenmez Alkoçlar'ı sildi! Bir zamanların ünlü Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'la iş insanı Kaan Demirağ, iki gün önce sade bir tören ile evlendi.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ evlendi Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirağ ile dün akşam evlendi.
Aslışah Alkoçlar bugün gelin oluyor 2019 yılının Mart ayından bu yana flört eden ve geçtiğimiz haftalarda evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlanan çift, bugün bir ömür mutluluğa "Evet" diyecek.
Aslışah Alkoçlar bebek mi bekliyor? Geçtiğimiz günlerde iş insanı Kaan Demirağ ile nişanlanan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'ın hamile olduğu öne sürüldü.
Aslışah Alkoçlar nikah hazırlıklarına hız verdi Gelin olacağı müjdesini 23 Kasım'da verdiğim, bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, düğün hazırlıklarına başladı.