Aslışah Alkoçlar


Aslışah Alkoçlar yeni mekanında hizmete hazır Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, yeni mekanında hem egzersiz dersi verecek, hem de sağlıklı beslenmek isteyenlere hizmet sunacak.
Can Yaman dedikodulara nokta koydu! Aslışah Alkoçlar ile Can Yaman’ın samimi anları yine basına sızdı...
Aslışah Alkoçlar'dan şaşırtan açıklama Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, sosyal medya hesabını neden kapattığını açıkladı.
Aslışah Alkoçlar ve Can Yaman arasında neler oluyor? Cemiyet hayatının güzel ismi Aslışah Alkoçlar'ın oyuncu Can Yaman'la aşk yaşadığına yönelik haberler dün bazı medya organlarında iddia edildi. Çıkan bu iddiaların ardından Alkoçlar, sessizliğini bozdu.
Aslışah Alkoçlar'ın büyük paniği! Arkadaş grubu ile gece gezintisine çıkan bir zamanların ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Bebek’te bir mekanda görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar ailesiyle hasret gideriyor Bir zamanların ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar önceki gün öğle saatlerinde Zincirlikuyu’nda görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar babasının otellerinde aşçılık yapıyor Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, bir süredir aldığı aşçılık eğitimini tamamladığını söyledi.