Aslışah Alkoçlar


Alp Navruz'dan flaş Aslışah Alkoçlar açıklaması! 'Zümrüdüanka' dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz önceki akşam Yeniköy'de görüntülendi.
Alp Navruz ve Aslışah Alkoçlar ayrıldı! Altuğ Leblebici ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra ünlü oyuncu Alp Navruz ile birliktelik yaşamaya başlayan Aslışah Alkoçlar ayrılık kararı aldı.
Alp Navruz ve Aslışah Alkoçlar ayrıldı mı? Hülya Koçyiğit'in sağlıklı yaşam koçluğu yapan torunu Aslışah Alkoçlar, geçen günlerde Etiler'de bir AVM'de görüntülenmiş ve adının aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Alp Navruz'la ilgili soruya verdiği tepkiyle dikkatleri üzerine çekmişti.
Sevgililer Günü’ne Aslışah Alkoçlar ile hazırlandılar Londra'dan spor eğitmenliği sertifikası olan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, kısa sürede form tutmak isteyenlere özel bir haftalık veya 15 günlük egzersizler hazırlıyor.
Aslışah Alkoçlar'a Alp Navruz soruldu Geçtiğimiz günlerde 30 yaşına basan Alp Navruz'u doğum gününde adının aşk dedikodularına karıştığı sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar yalnız bırakmamıştı.
Aslışah Alkoçlar anne ve babasıyla tatile çıktı Aslışah Alkoçlar ailesiyle birlikte çıktığı Yunanistan tatiline hız kesmeden devam ediyor.
Aslışah Alkoçlar arka kapıdan kaçtı! En son 'Elimi Bırakma’ dizisinde rol alan Alp Navruz, 30. yaşını Bebeköy Momo’da kutladı.