Aslışah Alkoçlar


Neslişah Alkoçlar kardeşi Aslışah'ı kapıdan çevirdi! Yeşilçam'ın yıldız ismi Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, önceki gün Sarıyer Küçük Armutlu'da objektiflere yansıdı.
Aslışah Alkoçlar Corona virüsle dalgasını geçiyor Ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, maske ve eldiven takmayarak, tedbirlere uymamaya devam ediyor.
Aslışah Alkoçlar balkonda güneşlendi Eda Taşpınar'ın ardından Corona virüsten korunmak için günlerdir karantinada olan Aslışah Alkoçlar da güneşin tadını çıkartabilmek için soluğu evinin terasında aldı.
Aslışah Alkoçlar Corona virüsü umursamıyor Dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü nedeniyle neredeyse tüm Türkiye sokaklara çıkmamaya dikkat ediyor. Bazı ünlü isimler ise bu uygulamayı hiçe sayarak sahilde spor yapıyor.
Aslışah Alkoçlar motosiklet kullanarak stres attı Aslışah Alkoçlar, rallici olan babası Ender Alkoçlar gibi tam bir adrenalin tutkunu. Alkoçlar önceki gün Cross tarzı motoruyla stres attı.
Alp Navruz'dan flaş Aslışah Alkoçlar açıklaması! 'Zümrüdüanka' dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz önceki akşam Yeniköy'de görüntülendi.
Alp Navruz ve Aslışah Alkoçlar ayrıldı! Altuğ Leblebici ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra ünlü oyuncu Alp Navruz ile birliktelik yaşamaya başlayan Aslışah Alkoçlar ayrılık kararı aldı.