Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar: "Türkiye'deki ebeler nerede var?"
Aslışah Alkoçlar: "Türkiye'deki ebeler nerede var?" Bir dönemin ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, şubat ayında iş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ilk bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan Aslışah Alkoçlar, doğumla ilgili açıklamalarda bulundu.
Aslışah Alkoçlar'ın karnı burnunda alışveriş turları sürüyor
Aslışah Alkoçlar'ın karnı burnunda alışveriş turları sürüyor Şubat ayında iş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan ve ilk bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan Aslışah Alkoçlar, önceki gün gazetecilerin objektiflerine takıldı.
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'dan güldüren paylaşım
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'dan güldüren paylaşım Bir zamanların ünlü isimlerinden Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in 5 aylık hamile olan torunu Aslışah Alkoçlar; sosyal medyayı aktif olarak kullanan sosyetiklerden...
Aslışah Alkoçlar bebek alışverişine çıktı
Aslışah Alkoçlar bebek alışverişine çıktı Bir zamanların ünlü isimlerinden Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in 5 aylık hamile olan torunu Aslışah Alkoçlar, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'a 15 milyon liralık armağan!
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'a 15 milyon liralık armağan! Geçen Şubat ayında apar topar Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'ın ani evliliğin altından hamile oluşu çıkmıştı.
Aslışah Alkoçlar hamileliğinde kaç kilo aldı?
Aslışah Alkoçlar hamileliğinde kaç kilo aldı? Aslışah Alkoçlar, 6.5 kilo alan Çağla Şıkel ile 7 kilo alan Ebru Şallı'nın rekorunu zorlayacak gibi görünüyor.
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'ın büyük heyecanı
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'ın büyük heyecanı Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz pazar günü Anneler Günü heyecanını yaşadı.