Aslışah Alkoçlar

Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!..
Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!.. Ömer ve Arzu Sabancı'nın üç oğlunun en büyüğü Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı hakkında Takvim Gazetesi'nden ses getirecek bir iddia geldi.
Ünlü isimler soluğu Uludağ'da aldı
Ünlü isimler soluğu Uludağ'da aldı Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’a 2021’in ilk ciddi karı geçen çarşamba günü yağdı.
Aslışah Alkoçlar: "Gerçek aşk Kaan'mış"
Aslışah Alkoçlar: "Gerçek aşk Kaan'mış" Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift, aile arasında yapılan sade bir tören ile nişanlandı.
Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçek oluyor
Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçek oluyor HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu nişanlısı Kaan Demirağ'la sarmaş dolaş pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçeğe dönüşecek.
Aslışah Alkoçlar'dan flaş Gülşah Alkoçlar paylaşımı
Aslışah Alkoçlar'dan flaş Gülşah Alkoçlar paylaşımı Yeşilçam'ın ünlü yıldızlarından Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'dan yeni paylaşım...
Aslışah Alkoçlar milyonluk tektaşını muhabirlerden sakladı
Aslışah Alkoçlar milyonluk tektaşını muhabirlerden sakladı Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin kızları Aslışah Alkoçlar 9 aydır flört ettiği, gıda sektöründe faaliyet gösteren HD Group'un veliahtı Kaan Demirağ ile 5 Şubat'ta nikâh masasına oturacak.